18 شغلی که نیاز به اسکراب دارد

با این حال، این فقط پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی نیستند که از اسکراب استفاده می کنند. چندین زمینه دیگر نیز از این لباس های کاری معقول و کاربردی استفاده می کنند.

چرا متخصصان مراقبت های بهداشتی از اسکراب استفاده می کنند؟

متخصصان پزشکی به دلایل مختلفی از اسکراب استفاده می کنند که احتمالاً هیچ کدام برای شما خبری نیست. آنها نه تنها راحت هستند، بلکه در برابر میکروب نیز مقاوم هستند.

بیشتر بخوانید: تولیدی لباس بیمارستانی در تهران

و در محیط‌های مراقبت‌های بهداشتی، مانند اتاق‌های عمل، خانه‌های سالمندان یا مراکز مراقبت طولانی‌مدت، احتمال برخورد با میکروب‌ها یا سایر آلاینده‌ها این نیست که چه زمانی.

اسکراب ها با پوشش ضد میکروبی خود ، خطر قرار گرفتن در معرض آلاینده های بالقوه مضر را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

اسکراب‌ها همچنین بادوام هستند، دارای خواص مقاوم در برابر چروک و محو شدن هستند که بیشتر در هنگام شستشو ماندگار می‌شوند، چه اسکراب‌های زنانه یا مردانه .

بیشتر بخوانید: خرید عمده شان جراحی

و با طیف گسترده ای از گزینه های رنگی، اسکراب ها به کارکنان این امکان را می دهند که به راحتی نقش خود را در محل کار به همکاران و عموم مردم نشان دهند.

18 شغلی که نیاز به استفاده از اسکراب دارند یا توصیه می شود

صرف نظر از اینکه شما یک متخصص پزشکی هستید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که “آیا کسی می تواند در محل کار از اسکراب استفاده کند؟” پاسخ اساسی؟ آره! تا زمانی که با محیط کار شما مناسب باشد، تقریباً هر کسی می‌تواند اسکراب را به عنوان لباس کار خود یا حتی به عنوان لباس تفریحی در خانه استفاده کند!

چه مشاغل دیگری نیاز به اسکراب دارند و چرا؟

دستیار بهداشت در خانه

کمک های بهداشتی در خانه به بیمارانی که در خانه زندگی می کنند کمک می کنند تا در تسهیلات زندگی کمکی. وظایف معمولی شامل کمک به مشتریان برای انجام کارهای روزمره مانند حمام کردن، غذا خوردن و لباس پوشیدن است.

بیشتر بخوانید: بلوز شلوار بستری بیمار

همه دستیاران بهداشتی خانه ملزم به پوشیدن لباس رسمی نیستند. با این حال، آنها احتمالاً در معرض مایعات بدن یا سایر آلاینده‌هایی هستند که می‌توانند لباس‌های خیابانی آنها را لکه دار کنند. اسکراب ها جایگزین بسیار خوبی هستند که به ایمن و بهداشتی نگه داشتن دستیاران بهداشتی خانه در حین کار کمک می کنند.

سرایدار

مانند دستیاران بهداشتی در خانه، مراقبان در خانه ها و همچنین امکانات مراقبت های بهداشتی کار می کنند. علاوه بر کمک به کارهای روزمره، آنها همچنین در موقعیت‌های دیگر، مانند شستشوی لباس‌ها، غذاها و رانندگی بیماران خود به قرار ملاقات، کمک می‌کنند.

کمک پرستار

دستیاران پرستاری مسئول تمیز نگه داشتن اتاق بیماران، گزارش وضعیت بیمار و اسکورت بیماران به اتاق عمل و خروج از آن هستند.
.

تکنسین داروساز

برای تکنسین‌های داروخانه، اسکراب‌ها به راحتی و به وضوح نقش خود را برای عموم مشخص می‌کنند.

بیشتر بخوانید: خرید روپوش پزشکی زنانه

کارهای روزانه شامل جمع آوری اطلاعات بیمار، برچسب زدن دارو، پاسخگویی به تلفن، رسیدگی به مطالبات بیمه و کمک به داروسازان است.

دستیار دندانپزشک

آیا تا به حال وارد مطب دندانپزشکی شده اید و شخصی که اسکراب پوشیده است از شما استقبال کرده است؟ آن شخص احتمالا یک دستیار دندانپزشک است.

اگرچه دستیاران دندانپزشکی در روش‌های تمیز کردن به بهداشت‌کاران دندان کمک می‌کنند، اما دستیاران دندان‌پزشکی وظایف اداری بیشتری مانند برنامه‌ریزی قرار ملاقات و پاسخ‌گویی به تلفن‌ها را انجام می‌دهند.

بهداشت دهان و دندان

بهداشت دهان و دندان مسئول تمیز کردن دندان ها، عکسبرداری با اشعه ایکس از دندان های بیماران و انتقال اطلاعات بیمار به دندانپزشکان هستند.

بیشتر بخوانید: : فروش لباس بیمارستانی در تهران

اما این یک موقعیت ابتدایی نیست. شما به احتمال زیاد به مدرک کاردانی نیاز دارید تا شغلی به عنوان بهداشتی پیدا کنید.

جراح

جراحان به آسانی با اسکراب و با دلیل موجه همراه هستند. آنها مسئول عملیات تخصصی هستند و در شرایطی کار می کنند که تماس با مایعات بدن یک اتفاق روزمره است. به این ترتیب، اسکراب ها ابزاری ضروری برای محافظت از خود و بیمارانشان هستند.

ماساژور

ماساژدرمانگران از دفاتر کوچک، مراکز بهداشتی، اسپا و سالن های زیبایی کار می کنند. هدف آنها کاهش درد و درد بدن مشتری با تکنیک های مختلف ماساژ بدنی است.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

در حالی که آنها لزوماً در روش‌های معمول پزشکی مانند پرستاران و سایر پزشکان شرکت نمی‌کنند، اسکراب‌ها به ماساژدرمانگران اجازه می‌دهند در حین مراقبت از بیماران، آزادانه و راحت حرکت کنند.

فیزیوتراپیست

مانند ماساژدرمانگران، فیزیوتراپیست ها خود را وقف رساندن بدن بیماران به فرم فیزیکی سالم می کنند. با این حال، فیزیوتراپیست ها به جای کار بر روی دردها و دردهای عمومی، بر کمک به بیماران برای بازیابی تحرک خود، به ویژه پس از تصادف یا جراحی تمرکز می کنند.

متخصص رادیولوژی یا MRI

آیا به دنبال شغلی در زمینه مراقبت های بهداشتی هستید که به سمت فناوری گرایش داشته باشد؟ سعی کنید به عنوان یک متخصص رادیولوژی یا MRI کار کنید، که هر دو در تجزیه و تحلیل و اجرای تصاویر تشخیصی تخصص دارند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمار پارچه ای

در هر دو زمینه، اسکراب ها به شما کمک می کنند تا در طول روز راحت باشید و همچنین موقعیت شما را برای عموم نشان می دهد.

دستیار پزشکی

دستیاران پزشکی مانند دستیاران دندانپزشکی وظایف اداری و مراقبت های بهداشتی مختلفی مانند برنامه ریزی قرار ملاقات، آماده سازی بیماران برای اقدامات جزئی و پاسخ دادن به تماس های تلفنی را بر عهده می گیرند.

تصاویر پزشکی

مانند دستیاران پزشکی، صورتحساب های پزشکی برای مراکز و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کار می کنند. با این حال، وظایف آنها در درجه اول اداری است، به ویژه در زمینه مالی.

بیشتر بخوانید: کاور استین پارچه ای

به طور کلی، آنها مسئول نگهداری سوابق صورتحساب و جمع آوری پرداخت ها از بیماران هستند. مجموعه ای از اسکراب ها برای آلاینده ها چندان مناسب نیستند، بلکه به عنوان یکدست هستند، زیرا به تشخیص آنها از سایر موقعیت ها کمک می کند.

منشی پزشکی

آیا می خواهید در بخش اداری مراقبت های بهداشتی کار کنید اما عاشق صدور صورت حساب نیستید؟ منشی‌های پزشکی مسئول برنامه‌ریزی قرار ملاقات، سفارش لوازم اداری و کمک به پزشکان در ثبت گزارش‌های خود، از جمله وظایف دیگر هستند.

دستیار کاردرمانگر

کاردرمانگران خدمات توانبخشی را در طیف گسترده ای از دسته بندی ها ارائه می دهند: مهارت های زندگی، کمک به سلامت روان و کمک به سلامت جسمانی.

پرستار

نمی توان انکار کرد که این لیست بدون ذکر پرستاران ناقص خواهد بود که وظیفه آنها مراقبت و نظارت بر بیماران است. بنابراین احتمال قرار گرفتن در معرض میکروب ها و سایر آلاینده ها زیاد است.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زایمان

علاوه بر این، پرستاران اغلب ساعات طولانی کار می‌کنند، بنابراین پوشیدن لباس‌های راحت در شیفت‌ها – مانند انتخاب شلوار اسکراب زنانه Jaanuu – ضروری است.

برای مسیرهای شغلی، چندین موقعیت پرستاری را می‌توانید انتخاب کنید، همراه با درجه‌های حقوق

پزشکان

اگرچه همیشه لازم نیست، اما دیدن پزشکان با استفاده از اسکراب در مطب ها یا بیمارستان ها، به ویژه اورژانس، معمول است. متوسط ​​حقوق برای این موقعیت بسته به تخصص پزشک و وظایف آنها می تواند متفاوت باشد.

تکنسین های دامپزشکی

از هر دوستدار حیوانات بپرسید، و مطمئناً همان را می شنوید: دامپزشکان و تکنسین های دامپزشکی در حفظ سلامت اعضای خانواده چهار پا مانند هر متخصص پزشکی انسانی ضروری هستند.

بیشتر بخوانید: لباس اتاق عمل بیمار زنانه

وظایف مرتبط با این موقعیت شامل آمادگی برای جراحی، کمک های اولیه و اشعه ایکس است. نمی توان انکار کرد که حیوانات می توانند کثیف باشند، بنابراین اسکراب ضروری است. ممکن است برای محافظت از بازوهای خود در برابر حیوانی که در مضیقه در حال حرکت است، به زیر اسکاب نیز نیاز داشته باشید .

خانه داران

آخرین اما نه کم اهمیت ترین در این لیست، حرفه ای خارج از حوزه مراقبت های بهداشتی است که در آن اسکراب ها رایج هستند: خانه داری.

برای تمیز کردن لکه ها، خانه دارها از مواد شیمیایی خشن زیادی استفاده می کنند که به راحتی لباس های معمولی را خراب می کنند.

بیشتر بخوانید: چه کسی اسکراب مشکی می پوشد؟

اگر آن‌ها در مکانی مانند هتل کار می‌کنند، این احتمال وجود دارد که در یکی از جارو کردن اتاق‌شان نیز با مایعات بدن مواجه شوند. خانه داران و متولیان سرایداری نیز زمان زیادی را روی پای خود می گذرانند که نیاز به یک لباس فرم راحت دارد.

اگر به پیشنهادات اسکراب بیشتری نیاز دارید، بدون توجه به زمینه کاری شما، حتماً انتخاب ما از تاپ اسکراب زنانه را در اینجا بررسی کنید. ما متعهد هستیم که شما را با بهترین اسکراب های صنعت تجهیز کنیم تا بتوانید در طول سفر بهترین حالت خود را داشته باشید.