خرید کاور آستین پارچه ای

خرید کاور آستین پارچه ای، کاور آستین پارچه ای به عنوان یکی از تجهیزات مورد نیاز در صنعت پزشکی دارای اهمیت فراوانی می باشد.

کاور آستین های پارچه ای ار جنس ها مختلفی مانند تترون، ترگال، نخ پنبه ای تولید می شوند. آن ها چند بار مصرف می باشند و پس از هر بار شست شو قابل استفاده مجدد می باشند.

راحت، سبک، نرم و قابل تنفس می باشند و برای محیط های گرم گزینه ای عالی و مطلوب می باشند، کاربران با استفاده از آن ها احساس خفگی نمی کنند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی

این نوع از سر آستین ها دو سرکش می باشند به گونه ا ی که در دو قسمت مچ و آرنج با کش ها محکم شده و از لغزش آن ها جلوگیری می شود، و داراری کشسانی مناسبی  می باشند که از گرفتگی عضلات جلوگیری و در خون رسانی اختلال ایجاد نمی کند.

خرید کاور آستین پارچه ای

کاربردها:

  • اتاق های تمیز
  • صنعت پزشکی
  • صنعت دارویی
  • جابجایی مایعات غیر سمی
  • مصارف صنعتی و عمومی
  • صنعت غذایی

آن ها از آسیب های جزئی و ایجاد خراش بر روی دست ها جلوگیری می کنند. کاور آستین های پارچه ای دارای خاصیت ارتجاعی برای تناسب با طیف وسیعی از قطر بازوها بدون اعمال فشار اضافی می باشند.

زمانیکه پزشک، پرستاران یا کارد درمان در شرایط آب و هوایی گرم اسکراب های آستین کوتاه پوشیده اند و در مواجه با بیمار نیاز به پوشش دست ها دارند، می توانند از اینکاور آستین های پارچه ای برای جلوگیری از آلودگی های احتمالی و انتقال ویروس ها استفاده نمایند.

در افراد مبتلا به بیماری دیابت یا قند خون، فرآیند بهبود هر گونه خراش و آسیب دیدگی بسیار سخت و در مدت زمانی طولانی صورت می پذیرد، لذا استفاده از سراستین ها برای در امان ماندن از آسیب های جزئی می تواند گزینه خوبی باشد و همچنین می توان کبودی های آزار دهنده موجود بر روی دست را از دید عموم مخفی نگه داشت.