درباره ما

شرکت نیازپوش انواع البسه و لباس فرم پزشکی و اداری محصولات پارچه ای و پوشاک پزشکی با بالاترین کیفیت را تولید می کند. تولیدات نیازپوش می تواند هزینه های شما را به حداقل برساند، وجه مرکز شما را بهبود بخشد و رضایت کلی بیماران و کارکنان را فراهم آورد.

نیازپوش با سیستم‌ها و فن‌آوری‌های پیشرفته، سرعت تولید بالا می تواند سفارشات شما را در کمترین زمان تحویل دهد.

استفاده از پارچه سفارشی شما از جمله ترگال،تترون ، پلی استر ، پلی استر پنبه، 100% پنبه و …. که به عنوان ضد میکروب عمل می کند، ما را در جمع برتر حوزه تولیدکنندگان البسه بیمارستانی و اداری قرار داده است، بنابراین شما می توانید از کیفیت محصولات تولیدی ما اطمینان داشته باشید.

نیازپوش با تقریباً 50 کارمند و 200 نیروی دوزنده خانگی بسیار کارآمد که می توانند تمام نیازهای لباس پزشکی و اداری شما را برآورده کنند، صرفه جویی در مقیاس را به شما ارائه می دهد. ما در سال برای بیش از 114 بیمارستان و 1500 مرکز اداری و درمانی، ملباس فرم اداری و بیمارستانی تولید می کنیم و تخصص خود را با شما به اشتراک می گذاریم. ما یک کسب و کار متعلق به خانواده و اداره می‌شویم که همچنان برای خدمات و یکپارچگی مشتریان برتر ارزش قائل است – شما آن را در خدمات مشتری پیشگیرانه و لمس نرم ما خواهید دید .

ما بر اساس فلسفه همیشه مایل بیشتر حرکت کردن – یک مشتری در یک زمان ساخته شده است، نیازپوش را تأسیس کردیم. کسب و کار را اداره کنیم و در عین حال به القای ارزش های احترام، شفقت، صداقت، انگیزه، اشتیاق و مسئولیت در شرکت خود ادامه دهیم. کسب و کار خانوادگی ما به محیط زیست آگاه و جامعه محور است. علاوه بر ابتکارات سبز پیشرو در صنعت، نیازپوش هر ساله از جامعه، سیستم های بهداشتی، خیریه های متعدد و موارد دیگر پشتیبانی می کند. شما می توانید احساس خوبی در مورد شرکت با فناوری پیشرفته و نرم افزاری که با آن کار می کنید و کاری که ما در سطح جهانی و محلی انجام می دهیم، داشته باشید.

ما دارای چندین مرکز تولید در شهرهای تهران، اصفهان و قائمشهر هستیم و بالغ بر 200 نیروی دوزنده در سراسر کشور با ما مشغول همکاری هستند.