آیا پرستاران می توانند خالکوبی کنند؟ و سوالات دیگر در مورد ظاهر شما در محل کار

احساس می کنید که جوهر آلود شده اید اما نگران این هستید که چگونه اشتیاق شما به هنر بدن ممکن است بر حرفه پرستاری شما تأثیر بگذارد؟ به طور واقع بینانه، آیا پرستاران می توانند در محل کار خالکوبی کنند؟ پاسخ کوتاه: بستگی دارد.
در حالی که هیچ قانونی وجود ندارد که پرستاران را از خالکوبی منع کند، پروتکل برخی از مراکز، کارگران را از داشتن هنرهای ظاهری بدن منع می کند.
موسسات مراقبت های بهداشتی سیاست های خالکوبی متنوعی دارند. برخی بر پوشش اصرار دارند، برخی دیگر ممکن است با قوانین خاصی به آنها اجازه دهند که از آنها پیروی کنند، و برخی می توانند بسیار سختگیرانه باشند.
چه کسی اسکراب مشکی می پوشد؟

در این مقاله، همه چیزهایی را که باید در مورد یک پرستار خالکوبی بدانید را پوشش خواهیم داد. به عنوان یک امتیاز، در صورتی که محل کار شما از شما خواسته باشد، چند استراتژی حیله گر برای پنهان کردن خالکوبی های خود به اشتراک می گذاریم.

پرستاران با خالکوبی : حرفه ای است یا نه؟

سوال، آیا پرستاران می توانند خالکوبی کنند؟، موضوعی است که دائماً مورد بحث است. از یک طرف، تحقیقاتی وجود دارد که از ترجیح بیمار برای تصویر کلیشه‌ای پرستاران در اسکراب و کت سفید حمایت می‌کند. از طرفی ما به عنوان یک جامعه برای آزادی بیان ارزش قائل هستیم.

اما آیا می توان به عنوان یک پرستار خالکوبی کرد؟ اگرچه این سوال ممکن است در نگاه اول سطحی به نظر برسد، اما به یک موضوع عمیق می پردازد.

اولویت های اجتماعی ما چیست: ابراز وجود یا حرفه ای گری؟ اصالت در مقابل انطباق؟ و آیا می توان تعادل ایجاد کرد؟

از یک منظر، تحقیقات به طور مداوم به ما می گوید که بیماران کلیشه های خاصی نسبت به خالکوبی و سوراخ کردن دارند .

بیشتر بخوانید: خرید عمده شان جراحی

از آنجایی که موسسات مراقبت های بهداشتی مراقبت بیمار محور را در اولویت قرار می دهند، ممکن است از همه اعضای تیم درمان بخواهند که با ترجیحات ظاهری بیماران مطابقت داشته باشند. از منظر دیگر، همه ما می دانیم که نه خالکوبی آستین پرستار و نه سوراخ کردن صورت، صلاحیت ها و مهارت های حرفه ای آنها را تغییر نمی دهد. پس چرا اینقدر اهمیت دارد؟

آیا پرستاران می توانند در مراقبت های بهداشتی خالکوبی کنند : قوانین چیست؟

اول از همه، اجازه دهید به قانونمندی بپردازیم. در حال حاضر، هیچ قانون فدرالی برای محافظت از پرستاران در برابر تبعیض مربوط به هنر بدن وجود ندارد .

این بدان معنی است که کارفرمایان می توانند متقاضیان کار با خالکوبی را رد کنند یا از آنها بخواهند تاتوهای خود را در حین کار بپوشانند.

بسته به جایی که کار می کنید، سیاست های مربوط به خالکوبی در زمینه پزشکی می تواند بسیار متفاوت باشد. با این حال، برخی از سیاست ها و روندهای رایج عبارتند از:

 • سیاست‌های پنهان‌کاری: بسیاری از مراکز مراقبت‌های بهداشتی، به‌ویژه بیمارستان‌ها، سیاست‌هایی دارند که کارکنان مراقبت‌های بهداشتی با خالکوبی‌های قابل مشاهده را ملزم می‌کنند تا در حین انجام وظیفه، آنها را بپوشانند. این اغلب به معنای پوشیدن آستین بلند، شلوار یا آرایش برای پنهان کردن خالکوبی است.
 • بدون خالکوبی توهین آمیز یا نامناسب: اکثر مؤسسات مراقبت های بهداشتی سیاست هایی دارند که خالکوبی های توهین آمیز، تبعیض آمیز یا نامناسب را ممنوع می کند. متأسفیم، اما خالکوبی “پارتی تمام شب” شما ممکن است برش نداشته باشد.
 • اندازه و محل خالکوبی: برخی از موسسات در مورد اندازه و محل خالکوبی شما حساس هستند. خالکوبی روی صورت، گردن یا دست ها ممکن است مشمول سیاست های سخت گیرانه تری باشد.
 • پوشاندن یا برداشتن سوراخ‌ها: برخی از امکانات، کارکنان مراقبت‌های بهداشتی را ملزم به پوشاندن یا حذف سوراخ‌های قابل مشاهده بدن در حین انجام وظیفه می‌کنند تا ظاهری حرفه‌ای داشته باشند و از آلودگی یا آسیب احتمالی جلوگیری کنند.

چگونه یک خالکوبی کار پسند داشته باشیم

اگر در ساعات خلوت بین علاقه‌تان به خالکوبی و یافتن شغل در یک مرکز سخت‌گیرانه‌تر از کتابدار در ساعات خلوت دچار سردرگمی شدید، نگران نباشید، ما راه‌حلی داریم. ما فقط نسخه‌ای را داریم که «نگرانی جوهر» شما را کاهش می‌دهد – انجام یک خالکوبی مناسب برای کار.

این نکات را برای طراحی خالکوبی که یک پیروزی همه جانبه برای شما، امکانات و مسیر شغلی شما خواهد بود، بررسی کنید.

 • مکان: پوست شما بسیاری از نواحی دوستدار خالکوبی را ارائه می دهد که در محل کار قابل مشاهده نیستند. تنها مکان‌های قابل مشاهده معمولاً صورت، گردن، بازوها و دست‌ها هستند. بنابراین، به سراغ مناطقی بروید که به راحتی قابل پوشاندن هستند.
 • اندازه: به اندازه خالکوبی فکر کنید. خالکوبی های کوچکتر در محیط های کاری با سیاست های سختگیرانه هنر بدن راحت تر پنهان می شوند. اما اگر به دنبال خالکوبی صورت بزرگ هستید، ممکن است یک چالش باشد. اندازه و نحوه پنهان کردن آن را قبل از جوهر کاری در نظر بگیرید.
 • محتوا: نام ها و اصطلاحات هنری؟ معمولا رفتن خوبه اما اگر خالکوبی شما دارای برهنگی، نمادهای باند، مواد مخدر یا زبان ناپسند باشد، ممکن است باعث شود رئیس شما یک یا دو ابرو بالا بیاورد. به انتخاب جوهری فکر کنید که حساسیت کسی را آزار ندهد.

چگونه خالکوبی پرستار را بپوشانیم

چگونه پرستاران می توانند در مراکز با سیاست های سخت گیرانه خالکوبی کنند؟ اگر قبلا خالکوبی کرده اید و برای مصاحبه آماده می شوید چه؟ یا اگر اشتیاق شما به خالکوبی آنقدر قوی باشد که از رزرو قرار ملاقات در سالن خالکوبی خودداری نکنید، چه؟

بیشتر بخوانید: فروش عمده لباس بستری

علیرغم تصورات غلط رایج، خالکوبی و شغل در مراقبت های بهداشتی می توانند همزیستی داشته باشند. راه های زیادی برای پوشاندن خالکوبی های خود در حین کار به عنوان پرستار وجود دارد.

 • یونیفرم های مناسب خالکوبی : سرمایه گذاری روی لباس های پرستاری با آستین های بلندتر یا یقه بلندتر را در نظر بگیرید تا به طور طبیعی خالکوبی های خود را بدون نیاز به پوشش اضافی پنهان کنید.
 • آرایش کانسیلر تاتو: روی آرایش کانسیلر تاتو با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید . این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که ماندگاری بالایی داشته و با پوست شما ترکیب شوند.
 • آستین های پوشاننده خالکوبی: بسیاری از حرفه ای ها انتخاب می کنند که از آستین های پوشاننده تاتو استفاده کنند . آنها در رنگ ها و اندازه های مختلف برای کمک به پرستاران برای حفظ شغل خود در سازمان هایی با قوانینی در مورد خالکوبی های قابل مشاهده هستند.
 • آستین های فشرده: آستین های فشرده سازی مد روز را بررسی کنید که نه تنها خالکوبی های شما را می پوشانند، بلکه مزایای سلامتی مانند گردش خون را بهبود می بخشند.
 • دستکش های پوشاننده خالکوبی: خالکوبی دست؟ مشکلی نیست. برای پوشاندن آنها می توانید از دستکش های بدون انگشت در محل کار استفاده کنید. فقط به یاد داشته باشید که وقتی دستکش های یکبار مصرف خود را بعد از اقدامات پزشکی در می آورید، آنها را نگه دارید.

بیشتر بخوانید: بلوز شلوار بستری بیمار

در پایان، موثرترین رویکرد برای پی بردن به این سوال این است که با کارفرمای خود در مورد سیاست های آنها در مورد هنر بدن قابل مشاهده صحبت کنید. بیشتر اوقات، کلمه رسمی را در کتابچه راهنمای کارمندان پیدا می کنید، جایی که آنها دستورالعمل های خالکوبی و سوراخ کردن را ارائه می دهند.

6 سوال در مورد ظاهر شما در محل کار

ما به این سوال پاسخ داده‌ایم که آیا پرستاران می‌توانند خالکوبی کنند؟، اما ممکن است همچنان در مورد موضوعات مشابه کنجکاو باشید.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زایمان

در اینجا چند سوال رایج در مورد حفظ ظاهر حرفه ای در محل کار وجود دارد:

1. آیا پرستاران می توانند پیرسینگ انجام دهند ؟

بسیاری از مراکز مراقبت های بهداشتی به کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز دارند که سوراخ های قابل مشاهده بدن را در حین انجام وظیفه بپوشانند یا حذف کنند تا ظاهری حرفه ای داشته باشند و از آلودگی یا آسیب احتمالی جلوگیری کنند.

2. آیا پرستاران می توانند روی بازوها یا مچ دست خود خالکوبی کنند؟

سازمان های مراقبت های بهداشتی ممکن است سیاست هایی داشته باشند که بین اشکال قابل مشاهده و غیر قابل مشاهده از هنر بدن تمایز قائل شوند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

خالکوبی روی بازوها معمولاً قابل مشاهده است، بنابراین ممکن است در حین انجام وظیفه پوشانده شوند. ممکن است روی آستین پوشاننده خالکوبی یا یونیفرم آستین بلندتر سرمایه گذاری کنید.

3. آیا پرستاران می توانند خالکوبی دست داشته باشند ؟

خالکوبی های دست قابل مشاهده هستند، بنابراین، مگر اینکه در یک مرکز خالکوبی کار می کنید، ممکن است لازم باشد در حین انجام وظیفه آنها را بپوشانید. سرمایه گذاری روی دستکش های خالکوبی یا آرایش کانسیلر تاتو را در نظر بگیرید.

4. آیا پرستاران می توانند از لاک ناخن استفاده کنند؟

بسیاری از مراکز بهداشتی و درمانی سیاست هایی دارند که رنگ و طول لاک ناخن را محدود می کند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمار پارچه ای

پرستاران ممکن است نیاز داشته باشند از رنگ های خنثی یا روشن استفاده کنند. علاوه بر این، برخی مکان ها به دلیل خطرات عفونت، ناخن های مصنوعی و اکستنشن را ممنوع می کنند.

5. آیا پرستاران می توانند کفش های دم باز بپوشند؟

اکثر مراکز مراقبت های بهداشتی پرستاران را ملزم به پوشیدن کفش های بسته برای محافظت از پاهای خود و ایجاد مانعی در برابر نشت یا حوادث احتمالی می کنند.

6. آیا پرستاران می توانند موهای خود را رنگ کنند؟

برخی از سازمان‌ها اکنون رنگ‌های غیر متعارف مو را مجاز می‌دانند و درک می‌کنند که این رنگ بر کیفیت مراقبت تأثیر نمی‌گذارد.

بیشتر بخوانید: کاور استین پارچه ای

همیشه قبل از انتخاب رنگ موهای پررنگ، سیاست های ظاهری محل کار خود را بررسی کنید. برخی ممکن است دستورالعمل های سختگیرانه ای علیه آن داشته باشند.

آنچه هستی را در آغوش بگیر

جامعه به سمت فراگیری بیشتر در حال تکامل است و این تحول به تدریج به حوزه مراقبت های بهداشتی گسترش می یابد. خالکوبی برای تعداد فزاینده‌ای از مردم که اکنون بیشتر انواع مختلف ابراز وجود را می‌پذیرند، کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

بسیاری از سازمان‌ها از یک فرهنگ مبتنی بر قوانین به یک فرهنگ ارزش‌محور تغییر می‌کنند و بر مهارت‌های حرفه‌ای بیش از ظاهر تمرکز می‌کنند. بیماران همچنین متوجه شده اند که متخصصان ماهر مراقبت های بهداشتی از نظر ظاهری متفاوت هستند.

بیشتر بخوانید: دوخت لباس بیمارستانی در منزل شیراز

با این حال، با وجود این تغییرات مثبت، برخی از انگ هنوز در مراقبت های بهداشتی وجود دارد. اگر شما یک پرستار با خالکوبی هستید، ضروری است که با مدیر خود صحبت کنید و بپرسید: “آیا پرستاران می توانند در اینجا خالکوبی کنند؟” مهم نیست چه، بیان معتبر خود را جشن بگیرید. شما دقیقاً همانطور که هستید شایسته هستید.