خرید عمده لباس بیمارستانی

خرید عمده لباس بیمارستانی بر اساس تعداد تیراژ تعیین می شود و بسیار به صرفه تر از خرید تکی این محصول می باشد. در نظر داشته باشید که پارچه این لباس بیمارستانی نازک است و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.

خرید عمده لباس بیمارستانی را به صورت آنلاین از عمده فروشان لباس بیمارستانی و در نیازپوش پیدا کنید. شرکت ما لباس های بیمارستانی با کیفیت مطلوب را در اختیار مشتری قرار می دهد و در مراقبت های بهداشتی شما یاری رسان است.

مشخصات محصول:

دارای حالت همپوشانی در پشت با بندهایی است که در قسمت گردن و وسط پشت قرار دارند. طول آن 130 سانتی متر است و  برای اکثر بیماران در سایزهای مختلف مناسب است.

بیشتر بخوانید: فروش عمده لباس بستری

این لباس های بیمارستانی برای انواع اتاق های رختکن عمومی، خانه های سالمندان، سالن های ورزشی، اسپا، بیمارستان ها یا کلینیک ها گزینه ی مناسبی می باشند. اغلب از این لباس برای بیمارانی که نیاز به درمان سرپایی دارند استفاده می شود. این نوع از لباس های بیمارستانی  نسبت به لباس های معمولی بیمارستان کمی جادارتر و راحت ترمی باشند.

به طور معمول پارچه این لباس ها از ترکیب پنبه و پلی استر می باشد که به سبب نرمی آن احساس خوبی را در بیمار در هنگام پوشیدن ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زایمان

از پلی استر در پارچه برای ضد چروک شدن آن استفاده می شود و به سبب پنبه ای بودن پارچه امکان عبور هوا در پارچه میسر شده و در نتیجه بیمار کمتر دچار تعریق می شود.قابل استفاده چند بار و مقاوم در برابر شستشو می باشد.  توصیه می شود در هنگام شستشو از مواد سفید کننده استفاده نکرده و از ماشین لباس شویی و از خشک کن برای خشک کردن لباس استفاده کنید.

گاهی حتی بانوان می توانند از این لباس برای بعد از عمل جراحی زایمان نیز استفاده کنند.  پوشش بسیار خوبی دارد و می توانید بندها را متناسب با تناسب اندام خود ببندید.