راهنمای اندازه ملحفه های تخت بیمارستانی

ملحفه های بیمارستانی معمولاً باید برای یک تخت بلند 36 اینچ در 80 اینچ اندازه گیری شوند، تشک ها معمولاً 6 اینچ ضخامت دارند. با این حال، همه تخت های بیمارستانی اندازه استاندارد نیستند، به خصوص اگر از کشنده های طولی یا لایه های اضافی استفاده شود.

اندازه استاندارد تخت بیمارستان

اندازه استاندارد تخت بیمارستانی 36 ” عرض و 80 ” طول ، با ضخامت تشک استاندارد 6 است. برخی از تشک ها به گونه ای طراحی شده اند که بالشتک بیشتری داشته باشند و یک اینچ اضافی به ضخامت استاندارد اضافه کنند. متوسط ​​تخت بیمارستانی نزدیک به دوقلو XL (38 اینچ در 80 اینچ) است.

گزینه‌های دیگری برای اندازه‌گیری تخت وجود دارد که عمدتاً برای بیمارانی که ممکن است به دلیل اندازه بدن یا سلامتی خود به تخت‌های بزرگ‌تر نیاز داشته باشند، مورد توجه قرار می‌گیرد. نکته مهم این است که این تخت های بزرگتر فقط برای راحتی نیستند. اندازه نامناسب به طور بالقوه می تواند باعث آسیب در شدیدترین موارد شود و ممکن است بر توانایی پزشکان برای حرکت صحیح و قرار دادن بیمار تأثیر بگذارد.

اندازه تخت بیمارستانی غیر استاندارد

همه تخت های بیمارستانی در اندازه استاندارد نیستند. مهم است که یک مرکز حداقل چند تخت بزرگتر از استاندارد برای بیمارانی با اندازه بدن غیر معمول داشته باشد یا ممکن است دارای مشکلات سلامتی خاصی باشد.

تخت های بیمارستانی در ابعاد 39، 42، 48 و 54 اینچ وجود دارد. همچنین می‌توان برای برخی از تخت‌ها ضمیمه‌های با طول ویژه دریافت کرد، که امکان افزایش طول حداقل 88 اینچ را فراهم می‌کند ، اگرچه جزئیات به جایی بستگی دارد که بیمارستان تخت‌های خود را از کجا تهیه می‌کند.

انواع ورق

تخت های بیمارستانی باید حداقل سه نوع ملحفه داشته باشند:

نصب شده است

ورق های نصب شده همان چیزی است که بسیاری از مردم با شنیدن کلمه “ورق” تصور می کنند. ملحفه های نصب شده به گونه ای طراحی شده اند که به خوبی در اطراف تشک قرار بگیرند، به این معنی که اندازه این ملحفه ها مسلماً مهم ترین نوع ورق مورد بحث است. ملحفه‌ای که خیلی کوچک است نمی‌تواند در اطراف تشک قرار بگیرد و ملحفه‌ای که خیلی بزرگ است ممکن است به‌طور عجیبی جمع شود و ناراحت‌کننده باشد.

قرعه کشی

برگه ترسیم نوع خاصی از ورق است که برای کمک به متخصصان پزشکی در زمانی که نیاز به جابجایی بیمار دارند، استفاده می شود و فشار لازم برای انجام این کار را کاهش می دهد.

اندازه ورق های طراحی متفاوت است، که لازم نیست تمام طول تخت را بپوشانند. آنچه مهم است این است که ورق به اندازه کافی بلند و پهن باشد تا بیمار بتواند به درستی حرکت کند. این ورق ها همچنین باید به اندازه کافی محکم باشند تا وزن بیمار را به طور مداوم در حین جابجایی تحمل کنند.

تخت

یک ورق صاف یا ورق بالایی نسبتاً نازک است و می تواند چندین کار را انجام دهد. به طور معمول، یک ملحفه صاف به عنوان یک لایه اضافی بین یک فرد و روکش تشک استفاده می شود، با فردی که روی ملحفه دراز می کشد و پتوهایی روی آنها برای گرما قرار می گیرد. با این حال، گاهی اوقات مانند خود پتو در زمانی که هوا گرم است استفاده می شود و بیمار بدون پتو زیر آن می خوابد.

اجازه دهید Alsco با ملحفه های تخت بیمارستان شما کمک کند

ورق های بیمارستانی مناسب می تواند به ارائه تجربه بهتر به بیماران کمک کند. ملحفه های تمیز در یک زمینه کلی مهم هستند، اما در زمینه پزشکی اهمیت بیشتری پیدا می کنند. برای کاهش شیوع بیماری، مراکز پزشکی باید مراقب تمیز نگه داشتن ملحفه ها باشند.

در Alsco، ما می‌توانیم از طریق خدمات اجاره‌ای ، ملحفه‌های تمیز و باکیفیت از همه نوع را به مرکز پزشکی شما عرضه کنیم . ما می توانیم نه تنها روبالشی و ملحفه، بلکه حوله، پرده جراحی ، پتوهای حرارتی و موارد دیگر را نیز تهیه کنیم. اگر برای تجهیز امکانات خود کمک می‌خواهید، سایت ما را بررسی کنید و ببینید چه چیزی می‌توانیم به شما ارائه دهیم. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر امروز با ما تماس بگیرید.

اگر به دنبال خواندن مطالب بیشتر مشابه این هستید، توصیه می کنیم مقاله ما در مورد مناسب ترین ضد عفونی کننده ها برای استفاده در بیمارستان ها را مطالعه کنید .