6 راه برای دادن ملحفه های راحت به مهمانان هتل

راه های زیادی برای ارائه ملحفه های راحت و یک خواب خوب به مهمانان هتل وجود دارد. توصیه اصلی ما این است که ملحفه های با کیفیت و تمیزی که در اتاق های مشابه نسبتاً یکنواخت هستند ارائه دهید. یک کسب و کار همچنین باید نسخه های پشتیبان داشته باشد، از جمله گزینه های ضد حساسیت. 

علاوه بر نکاتی که در زیر ذکر شده است، ممکن است مطلبی را که ما در مورد بهترین ملحفه روتختی بیمارستانی نوشته ایم نیز مفید باشد.

چگونه به میهمانان هتل ملحفه های راحتی که انتظار دارند بدهیم

در زیر چند راه خوب برای ارائه ملحفه‌های راحت به مهمانان ارائه شده است که از هتل انتظار دارند:

1. ارائه کیفیت

یک هتل باید ملحفه های باکیفیت در اختیار مهمانان خود قرار دهد. تعداد نخ های “ایده آل” برای ورق ها به کسب و کار شما بستگی دارد. تعداد نخ‌های بالاتر می‌تواند با برچسب‌های قیمت بالاتر همراه باشد، و هر هتلی نمی‌تواند بیش از ۸۰۰ برگه تعداد نخ برای هر تخت بخرد. حداقل، ورقه هایی را انتخاب کنید که نرم هستند. تعداد نخ های 200 تا 300 مسلماً حداقل خوبی است.

همچنین تجهیز اتاق ها به گونه ای دیگر اشکالی ندارد. اگرچه اتاق‌هایی با سطح قیمتی یکسان معمولاً باید تجربیات مشابهی را ارائه دهند، انتظارات یک مهمان با هزینه یک اتاق به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد. هر اتاقی که به‌عنوان گزینه «نخبگان» یا «لوکس» به بازار عرضه می‌شود، باید برگه‌هایی متناسب با آن داشته باشد، حتی اگر نیاز به هزینه‌های بیشتر داشته باشد.

2. یکنواختی را حفظ کنید

لازم نیست ورق ها به معنای واقعی کلمه یکسان باشند، اما یکنواختی مهم است. در یک اتاق، ایده خوبی است که همه ورق ها یکسان یا رنگ های مکمل باشند. یک هتل همچنین می تواند از مارک دار بودن ملحفه های آن بهره مند شود. این برندسازی نباید زیاد باشد. حتی یک لوگوی کوچک می‌تواند به مهمانان یادآوری کند که چه کسی تجربه‌ای را که دریافت می‌کنند ارائه می‌کند و می‌تواند به تقویت وجهه هتل کمک کند.

برندسازی برای مشتریان تکراری اهمیت بیشتری پیدا می کند. اگر کسی دوباره به یک تجارت بازگردد، معمولاً دلیلی برای آن وجود دارد. اگرچه گاهی اوقات ممکن است موضوع قیمت یا مکان باشد، اغلب چیزی که مهمان را برمی گرداند تجربه خوابیدن در محیطی دلپذیر است. تقریباً مانند ضرب المثل “چیزی که خراب نیست را تعمیر نکنید”، معمولاً بهتر است تجربه مشابهی را برای مشتریان تکراری ارائه کنید، مگر اینکه آنها درخواست دیگری داشته باشند.

3. بهداشت را در اولویت قرار دهید

بهداشت در هر صنعت خدماتی پادشاه است. حتی اگر تجربه‌ای در غیر این صورت عالی باشد، یک مسئله بهداشتی می‌تواند درک مهمان از هتل را از بین ببرد و منجر به نظراتی شود که می‌تواند مشتریان بالقوه را منصرف کند. بدیهی است که ملحفه ها و سایر ملحفه ها نیاز به بازرسی و تعویض منظم دارند تا هر چیز کثیف، لکه دار یا پاره شده را بتوان به طور کامل تمیز کرد.

این مهم است که نه تنها یک عملیات بهداشتی را اجرا کنید، بلکه به مشتریان این درک را نیز بدهید که این مورد است. به ظاهر و بوی ورق ها توجه کنید. حتی اگر می‌دانید که تمیز هستند، باید زیبا به نظر برسند و رایحه‌ای دلپذیر یا حداقل خنثی داشته باشند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که برخی از مهمانان ممکن است به رایحه‌های خاصی حساس باشند، بنابراین احتمالاً باید از عطرهای خیلی قوی اجتناب کنید.

4. پشتیبان گیری داشته باشید

حتی اگر هتلی از ملحفه های باکیفیت استفاده کند و آنها را تمیز و به خوبی نگهداری کند، ممکن است گاهی اوقات نیاز به تعویض داشته باشند. برخی از سناریوهای واضح که ممکن است این مورد وجود داشته باشد، زمانی است که یک مهمان چیزی را روی ملحفه های خود می ریزد یا به طور تصادفی آنها را پاره می کند. اگرچه ممکن است یک هتل برای چنین حوادثی از مشتری هزینه اضافی بپردازد، اما نباید برای مهمانان ورق‌های پایین‌تری باقی بماند.

در برخی موارد، ورق هایی که ذاتاً مشکلی ندارند نیز ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند. برخی از مهمانان ممکن است آلرژی داشته باشند که باعث ناراحتی یا غیرقابل استفاده گزینه استاندارد ملحفه شما شود. بدیهی است که یک هتل نیاز به آمادگی برای چنین مواردی دارد. اگرچه لازم نیست ورق های ضد حساسیت انتخاب پیش فرض شما باشد، اما در صورت درخواست مهمان، همیشه باید حداقل چند ست ضد آلرژی آماده داشته باشید.

5. سوال بپرسید

اگرچه مهم است که هتل ها به حریم خصوصی احترام بگذارند، اما بیشتر مهمانان از کارمندی که گهگاه آنها را چک می کند تا ببینند به چیزی نیاز دارند قدردانی می کنند. این زیبایی می تواند اطلاعات ارزشمندی را برای کمک به بهبود تجربه مهمان ارائه دهد. حتی اگر درخواست خاصی برآورده نشود، می تواند به مدیریت هتل هشدار دهد که چگونه ممکن است در برآورده کردن انتظارات مشتریان ناکام باشند.

6. رسیدگی به شکایات

همه مهمانان معقول نخواهند بود، اما یک هتل باید تا حد امکان به شکایاتی رسیدگی کند که تجربه مهمانان را بهبود می بخشد، به ویژه زمانی که بعید است که بر تجارت یا تجربه سایر مهمانان تأثیر بگذارد. اگر مهمان از ملحفه های خود شکایت دارد، باید تعویض شود. اگر مطمئن نیستید که چرا آنها از ملحفه های خود ناراضی هستند ، در صورت تمایل بپرسید. اگر هنوز مشخص نیست، می‌توانید از یک کارمند بخواهید گزینه‌های متعددی را برای مهمان بیاورد و به او اجازه دهد برگه‌ها را انتخاب کند.

رسیدگی به شکایت ممکن است فقط چند دقیقه طول بکشد، اما این پتانسیل را دارد که یک تجربه منفی مهمان را به یک تجربه مثبت تبدیل کند. اگر مهمان تجربه خوب خود را در یک بررسی آنلاین ذکر کند، این می تواند مزایای عمده ای برای هتل داشته باشد، به ویژه زمانی که در مقایسه با احتمال بررسی منفی در صورت عدم اصلاح وضعیت.

اجازه دهید Alsco برگه های هتل شما را مدیریت کند

ملحفه های راحت بخش مهمی از فراهم کردن مکانی آرامش بخش برای استراحت و خواب هستند. ورق های بی کیفیت می توانند تجربه مهمان را خراب کنند و برگه های با کیفیت بالا می توانند آن را ارتقا دهند. این تنها چیزی نیست که یک هتل باید به آن توجه کند، اما به اندازه کافی عنصر مهمی است که حداقل باید در نظر گرفته شود.

اگر برای یافتن برگه‌های با کیفیت برای هتل خود کمک می‌خواهید، ببینید Alsco چگونه می‌تواند کمک کند . وقتی با ما کار می‌کنید، می‌توانید ملحفه‌های هتل خود را از جمله ملحفه‌ها اجاره کنید تا نگران حفظ کیفیت موجودی خود نباشید. ما تضمین خواهیم کرد که همیشه ورق های تمیز، تازه و با کیفیت بالا در دسترس شما باشد. اگر در مورد ویژگی‌های کاری که ارائه می‌دهیم سؤالی دارید، با تیم ما تماس بگیرید یا سایت ما را بررسی کنید تا درباره کاری که انجام می‌دهیم بیشتر بدانید.