چرا گان بیمار برای بستری در بیمارستان نیاز دارید؟

تجهیزات حفاظت فردی (PPE) در مراقبت های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. گان بیمار یکی از تجهیزات حفاظت فردی می باشد. اگر شخص با مایع یا ماده جامد بالقوه عفونی در تماس باشد، از وی در در برابر بیماری ها احتمالی محافظت می کند.

گان بیمارستانی برای بیماران

 گان بیمارستانی به گونه ای طراحی شده که بیماران تحت درمان بتوانند به راحتی آن ها را بپوشند. این گان ها اغلب  از پشت با بندهای نواری شکل بسته می شوند. معمولا از جنس نخ پنبه تولید می شوند تا در برابر درجه حرارت بالای آب برای شستشو و ضدعفونی مقاوم باشد. استفاده از گان خطر ابتلا به بیماری در بیماران بستری، زمان بستری شدن بیمار در بیمارستان یا بخش مراقبت های ویژه را کاهش می دهد. پزشکان و مراقبت های پزشکی که درمان های مختلف را با بدن بیماران مدیریت می کنند، لباس های بیمار را مفید خواهند یافت.

 

 

گان زایمان بیمارستان

لباس زایمان  برای زنان باردار به طور معمول مناسب بود. با پارچه های ساخته شده بودند تا آنها راحت و نرمی را برای زنان در زمان تحویل داشته باشند. گان زایمان  از مواد نرم تولید شده و طراحی مناسب آن، دسترسی  پرستاری و تماس پوست به پوست  نوزاد را آسان نموده است. هر قطعه از گان زایمان به گونه ای طراحی شده است تا مادران بتوانند ظاهر و احساس شگفت انگیزی را تجربه کنند.

بنابراین، آنها از پارچه سنگین وزن، سبک کیمونو، چاپ غنچه رزه و طول کمر ساخته شده بودند. یکی دیگر از الگوهای استفاده در بخش زنان باردار، شنل ماموگرافی جلویی برای زنان باردار است.

 لباس بیمارستانی

از  لباس بیمارستانی  برای جلوگیری از انتقال بیماری ها، به ویژه در مراکز پزشکی که پزشکان معالج با مایعات، بخارات یا جامدات مضر تماس دارند، استفاده می شود. آن ها به‌ویژه در دوره‌های همه‌گیری برای کسانی که در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی هستند، بسیار مهم و کاربردی می باشند. خدمات مورد علاقه ارائه دهندگان لباس بیمارستانی،  خرید عمده لباس های بیمارستانی   می باشد زیرا آنها می توانند صرفه جویی بیشتری در هزینه از سفارشات عمده داشته باشند.