با لباس زایمان بیمارستان نیاز پوش زیبا به نظر بیایید، لباس خواب پرستاری ما به شما امکان می دهد تا با سهولت و زیبایی از آن استفاده کنید.

طراحی زیبای صورتی یا آبی به شما این امکان را می دهد که در حالی که کاملاً پوشیده هستید احساس خوبی داشته باشید، بارداری در خانه و فراتر از آن! موارد ضروری زایمان و زایمان را به فهرست رجیستری نوزاد خود اضافه کنید!

  • پوشیدن آسان با دسترسی آسان: لباس خواب بیمارستانی ما دارای گیره هایی است که تا انتها پایین می آیند و همچنین از جلو می بندند. امکان دسترسی آسان به IV، اپیدورال، مانیتور و معاینه را فراهم می کند. برای تماس پوست با پوست و شیردهی آسان
    بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون
  • زیبا به نظر برسید و احساس کنید: لباس شب پرستاری پولکادوت ما به شما امکان می دهد تا با سهولت و زیبایی ارائه دهید. طراحی زیبای صورتی یا آبی به شما این امکان را می دهد که در حالی که کاملاً پوشیده هستید احساس خوبی داشته باشید – بارداری در خانه و فراتر از آن! موارد ضروری زایمان و زایمان را به فهرست رجیستری نوزاد خود اضافه کنید!
  • نرم و راحت: دیگر خبری از خراشیدگی و خارش لباس های بیمارستانی تجاری نیست. مواد 100% پنبه ای با کیفیت بالا باعث می شود مادر هنگام زایمان و پس از زایمان هنگام قدم زدن در سالن های بیمارستان راحت و راحت باشد. دو سایز برای تناسب کامل

روپوش بیمارستانی برای زایمان 100% پنبه با بسته شدن آسان پشت و شانه

  • بسیار همه کاره: این لباس حاملگی بهترین لباس مخصوص زایمان برای مادر است و همچنین بهترین لباس شیردهی پس از زایمان است. شما این پیراهن شب زیبا و راحت را دوست خواهید داشت و بسیار سپاسگزار خواهید بود که آن را در کیف بیمارستانی خود بسته بندی کردید!
    بیشتر بخوانید: : فروش لباس بیمارستانی در تهران
  • شستشو و استفاده مجدد: روپوش ها قابل شستشو هستند و می توانند به طور مکرر بدون نگرانی از ساییدگی شسته شوند. روپوش های یکبار مصرف بیمار به سرعت گران می شوند و سازگار با محیط زیست نیستند. با استفاده مجدد از روپوش های بیمار، می توانید هزینه های خود را کاهش دهید و از محیط زیست محافظت کنید.
  • مگنوس – یک برند پرافتخار متعلق به آمریکا: Magnus Care یک برند آمریکایی است که دارای مالکیت و بهره برداری است. خدمات ما با رسیدن این محصول به درب منزل شما تمام نمی شود! ما سخت کار می کنیم تا لباس های بیمارستانی با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان را به شما ارائه دهیم. برای لباس های بیمارستانی بیشتر، فروشگاه آمازون ما را بررسی کنید.