لباس بیمارستانی

لباس بیمارستانی

تولیدات روپوش و گان نیازپوش شاملگان‌ بیمار، گان‌ معاینه ، گان‌ مخصوص کودکان ، گان‌ چاقی، گان‌ گیره دار، گان‌ ایزوله ، گان‌ پزشکی و گان جراحی، گان غیر جراحی، گان اتاق عمل برای مردان و زنان است.

لباس های بیمارستانی ما شامل گزینه‌های نخی، ترگال، کتان، تترون،  پلی‌استر و پلی استر پنبه است که به صورت عمده با قیمت‌های عمده فروشی پایین در دسترس هستند. این محصولات از مواد بادوام برای اطمینان از راحتی مطلوب در طول درمان تولید شده است. رنگ لباس های بیمارستانی می تواند شامل سفید، آبی، آبی سقفی، صورتی و زرد باشد.

گان بیمار و جراح

برای امکانات پزشکی، راحتی و کیفیت گان بیمار و گان جراح  در امکانات پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. اکثر گان ها در پشت باز هستند، با گره هایی در پشت و قابل استفاده مجدد و قابل شستشو هستند.گانهای نیازپوش راحتی، سبک و کارایی را برای بیماران شما فراهم می کنند، بدون اینکه مراقبت با کیفیت را به خطر بیندازند.

آیا نمی دانید لباس های بیمارستانی را از کجا بخرید؟ از میان لباس‌های بیمارستانی نیازپوش شامل لباس بستری بیمار، لباس‌های بیمارستانی با بند ،گان بیمار، گان جراح، اسکراب پزشکی، روپوش‌ پزشکی، روپوش پرستاری، شلوار بیمار و موارد دیگر انتخاب کنید. این لباس‌های بستری ارزان و مقرون به صرفه هستند و متناسب با بودجه شما می باشند. در نهایت با لباس‌های بستری که دارای راحتی و رنگ‌های متنوع هستند، احساس خوبی داشته باشید و مطمئن باشید.

سوالات و پاسخ های مشتری

سوال: چگونه لباس بیمار را سایز می کنید؟

پاسخ: روپوش‌های بیمار به گونه ای طراحی شده اند که برای اکثر بیماران به راحتی مناسب باشند و دسترسی آسان را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فراهم کنند. لباس بیمار نیازپوش در سایزهای S, M, L, XL, 2XL, 3XL  موجود می باشد

سوال: لباس بیمار را چگونه می شویید؟

پاسخ: لباس بیمار باید بعد از هر بار استفاده، برای جلوگیری از انتشار میکروب ها و باکتری ها  شسته شود. لباس های بیمار را می توان در ماشین لباسشویی با مواد شوینده معمولی و آب گرم شستشو داد.

گواهی مشتری

“نیازپوش تولید کننده‌ای است که همیشه با لباس بیمارستانی مورد نیاز کلینیک من را موجود دارد. با ارزان ترین قیمت هایی که من پیدا کردم.”

راهنمای خرید

برای اطلاعات مفیدتر در مورد روپوش‌های بیمار و IV به راهنمای خرید ما در زیر مراجعه کنید تا به شما در خرید لباس‌های بیمارستانی که بهترین نیازهای شما را برآورده می‌کند کمک کند: لباس های مخصوص بیماران ما را امروز به صورت عمده خریداری کنید.