آیا باید اسکراب های خود را داخل شلوار بزاریم؟

با قدم زدن در اطراف یک بیمارستان یا مرکز پزشکی متوجه می‌شوید که برخی از متخصصان پزشکی، روکش‌های اسکراب خود را در داخل آن قرار می‌دهند در حالی که برخی دیگر آن‌ها را باز می‌کنند.
 آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا بعضی ها را انتخاب می کنند، در حالی که دیگران این کار را نمی کنند؟ برای یافتن پاسخ بیشتر بخوانید!

اگرچه همه مدل‌های اسکراب را نمی‌توان به صورت پوشیده پوشید، اما بسیاری از برندهای اسکراب در حال طراحی روکش‌های اسکراب‌دار هستند تا بتوانید حتی در محل کار نیز شیک به نظر برسید.

بیشتر بخوانید:چگونه در هر فصل اسکراب ها را مد روز بپوشیم

رویه اسکراب با جیب های پایین را نمی توان جمع کرد، بنابراین، قبل از خواندن ادامه مطلب، نگاهی به پیراهن های اسکراب خود بیندازید و بررسی کنید که آیا کاندیدای تاپ اسکراب هستید یا خیر.

عملی بودن

غالباً پزشکانی را می بینید که روکش اسکراب خود را به صورت بسته می پوشند، در حالی که پرستاران آنها را باز می کنند. چرا اینطور است؟ این واقعاً یک موضوع عملی است و هرکسی که ترجیح می‌دهد چفت شود می‌تواند این کار را انجام دهد (تا زمانی که تاپ شما اجازه دهد).

پزشکان اغلب از اسکراب‌های تک‌جنسی عرضه‌شده در بیمارستان استفاده می‌کنند که گشاد هستند و در هنگام پوشاندن محکم‌تر می‌شوند. همچنین، آنها گاهی اوقات صدای بیپر را روی شلوار خود حمل می‌کنند که فقط وقتی می‌توان آن را به راحتی وصل کرد.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

کسانی که در OR کار می‌کنند نیز معمولاً در داخل شلوار قرار می‌گیرند. از آنجایی که آنها باید همه چیز را تا حد امکان استریل نگه دارند و با قرار دادن در آن، رویه اسکراب آنها هیچ سطحی را جارو نمی کند.

از سوی دیگر، پرستاران مشغول فعالیت‌های بی‌شماری هستند و اغلب به انواع لوازم پزشکی در دسترس نیاز دارند که به چندین جیب برای نگهداری وسایل نیاز دارند، بنابراین اسکراب‌ها را گزینه‌ای عملی نمی‌دانند.

سبک

یکی دیگر از عواملی که باید هنگام تصمیم گیری در مورد قرار دادن رویه اسکراب خود در نظر داشته باشید این است که آیا به اندام شما می آید؟ آنهایی که لاغر و لاغر هستند به طور کلی با تاپ های پوشیده شده بهتر به نظر می رسند، در حالی که آنهایی که کمی شکم دارند معمولا با یک تاپ اسکراب کشیده بهتر به نظر می رسند.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زنانه

راحتی

برخی از کسانی که اسکراب های خود را به صورت پوشیده می پوشند، ادعا می کنند که آن را راحت تر می دانند و احساس امنیت بیشتری می کنند، زیرا می دانند که اسکراب هایشان بالا نمی رود.

اما آنهایی که ظاهری را انتخاب می‌کنند می‌گویند که با بیرون گذاشتن آن‌ها احساس آرامش کمتری می‌کنند و راحت‌تر هستند. بنابراین، واقعاً به نظر شخصی خلاصه می شود.

هر دو راه را برای خود امتحان کنید و ببینید که آیا پوشاندن لباس مناسب شما است یا نه، و اگر هر دو را دوست دارید، در روزهای مختلف هفته به دنبال آن بروید!

بیشتر بخوانید: خرید عمده لباس بیمارستانی

مجموعه متنوع اسکراب ها را در مجموعه اسکراب های پزشکی کاوش کنید که نیازها و ترجیحات مختلف را برآورده می کند.

آسایش و انعطاف پذیری را در دوران بارداری با مجموعه انتخاب شده ما از اسکراب های بارداری در آغوش بگیرید .

تناسب کامل را با طیف وسیعی از اسکراب‌های کوچک و اسکراب‌های سایز بزرگ ما کشف کنید ، تا اطمینان حاصل شود که همه لباس‌های مناسب را برای اندازه منحصر به فرد خود پیدا می‌کنند.

بیشتر بخوانید: کاور استین پارچه ای

برای دوام ماندگار و قابل اعتماد بودن، سری اسکراب‌های Dickies و لباس‌های پرستاری ما را که به دلیل کیفیت و عملکرد استثنایی‌شان مشهور هستند، مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: 18 شغلی که نیاز به اسکراب دارد

با مجموعه‌ای پر جنب و جوش ما از اسکراب‌های شیک، از جمله اسکراب‌های محبوب Caribbean Blue ، به کمد لباس کار خود رنگی بیافزایید . هر نیازی که داشته باشید، ما اسکراب های مناسبی برای زیباتر کردن لباس حرفه ای شما داریم.