ملحفه های بیمارستانی: یک سایز برای همه مناسب نیست

تخت های بیمارستانی ممکن است به طور معمول از نظر اندازه به اندازه تخت های مسکونی متفاوت نباشند، اما هنوز همه آنها دقیقاً در ابعاد یکسان نیستند.
مانند یک تخت معمولی که ممکن است در خانه داشته باشید، مهم است که تخت بیمارستانی دارای ملحفه هایی با اندازه مناسب باشد.
در غیر این صورت، ممکن است بیمار دچار انباشتگی ناراحت کننده مواد شود، یا ملحفه ممکن است لیز بخورد و تشک زیر آن نمایان شود. 

اندازه استاندارد تخت بیمارستان

عرض تخت بیمارستانی معمولاً 36 اینچ و طول آن 88 اینچ است. محل خواب کمی کوتاهتر است و طول آن 80 اینچ است. ضخامت استاندارد تشک بیمارستانی 6 است. 

چند دلیل اساسی وجود دارد که این به استاندارد تبدیل شده است. برای مثال، به خصوص بزرگ نیست، که به کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند و تضمین می‌کند که یک تخت معمولاً می‌تواند به مناطق مختلف یک مرکز بدون مشکلات عمده بچرخد.

همچنین هنوز به اندازه کافی بزرگ است که تخت برای اکثر افراد مناسب باشد و به آنها اجازه دهد در راحتی نسبی بخوابند.

یک تخت بیمارستانی استاندارد از نظر اندازه با تخت دو نفره XL قابل مقایسه است. ملحفه های طراحی شده برای یک XL دوقلو استاندارد ممکن است برای تشک بیمارستانی استاندارد مناسب باشد، اما به خاطر داشته باشید که عمق آن احتمالا متفاوت خواهد بود. 

سایز بندی جایگزین

همه ملحفه های تخت بیمارستانی اندازه استاندارد ندارند. برای بیماران قد بلندتر، تخت بلندتر ممکن است لازم باشد، تخت‌های بیمارستانی اغلب امکان نصب اکستنشن‌ها را برای افزایش طول چارچوب تخت و تشک فراهم می‌کنند. کارشناسان همچنین تخت‌هایی با عرض ۳۹ اینچ یا بیشتر را برای بیماران با BMI بیشتر از ۴۵ توصیه می‌کنند، زیرا اندازه استاندارد ممکن است تنگ باشد. پیکربندی‌های گسترده‌تر از جمله تخت‌هایی با عرض ۴۲، ۴۸ اینچ و ۵۴ اینچ در دسترس هستند. 

چرا به ورق های متناسب نیاز دارید؟

برای اکثر بیمارستان ها، ارائه یک تجربه مجلل به بیماران واقع بینانه نیست. بیمارستان ها هزینه های زیادی دارند و تمرکز آنها بر درمان بیمار و کمک به بهبودی است. با این حال، ارائه راحتی اولیه مهم است.

فراتر از این واقعیت که یک بیمارستان می خواهد به عنوان مکانی مناسب و راحت برای اقامت شهرت داشته باشد، بیماران نیاز به استراحت دارند. خواب بخش مهمی از بهبودی است.

نظافت در محیط های پزشکی نیز ضروری است. تشک ها معمولاً به گونه ای طراحی نشده اند که در معرض دید قرار گیرند (اگرچه تشک های بیمارستانی ممکن است بهتر از تشک های خانگی از پس آن برآیند).

اگر یک ملحفه به اندازه کافی بزرگ نباشد، تشک ممکن است زمانی که در معرض پوست بیمار و سایر مایعات بدن قرار گیرد کثیف شود. اگر تشک به اندازه کافی کثیف شد، ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد که ممکن است گران باشد.

یک تناسب خوب چگونه به نظر می رسد؟

ملحفه های مناسب باید به شدت به تشک بغل شوند و چروکیدگی کمی (در صورت وجود) نشان دهند. در قسمت زیرین، ملحفه‌ها باید به اندازه‌ای زیر تشک بپیچند که حتی اگر فردی که روی تخت خوابیده است، ملحفه‌های خود را به‌طور تصادفی بکشد، ملحفه‌ها بعید است که لیز بخورند. 

ملاحظات مهم

در حالت ایده آل، تخت بیمارستانی برای بیمار راحت خواهد بود. این کافی نیست که آنها از نظر بدنی روی تخت قرار بگیرند. آنها باید بتوانند به راحتی استراحت کنند و بدون احساس گرفتگی برگردند. به عبارت دیگر، این بدان معناست که یک بیمارستان باید حداقل چند تخت با اندازه‌های مختلف داشته باشد و بنابراین ملحفه‌هایی را می‌خواهد که بتوانند با تخت‌های با اندازه‌های مختلف تنظیم شوند یا اندازه‌های متفاوتی برای مطابقت با اندازه‌های تخت متفاوت داشته باشند.

با ملحفه‌های قابل تنظیم، می‌توان تسمه‌ها را جابه‌جا کرد تا ملحفه محکم روی تشک قرار بگیرد. تشک‌های بیمارستانی عمق تشک‌های خانگی استاندارد را ندارند، بنابراین ویژگی‌هایی مانند بند ممکن است به شرکت اجازه دهد تا ملحفه‌هایی را تهیه کند که در اصل برای استفاده خانگی طراحی شده‌اند. با این حال، بهتر است ملحفه هایی داشته باشید که متناسب با تشک های بیمارستانی خاص مورد نظر طراحی شده باشند.

اگر علاقه مند هستید، می توانید در مورد اهمیت اینکه کتانی های بیمارستان خود را از کجا تهیه می کنید بیشتر بخوانید. می توانید مقاله را در اینجا بیابید و برخی از مزایای آلسکو را که ممکن است با خدمات ما به شما ارائه دهد را مشاهده کنید.

نتیجه

هم راحتی و هم بهداشت در محیط بیمارستان مهم هستند. اگر ورقه‌ها خیلی بزرگ باشند، می‌توانند دسته‌بندی شوند و ممکن است به طور غیرضروری به تجربه‌ای چالش‌برانگیز برای بیمار اضافه کنند.

اگر ملحفه‌ها خیلی کوچک باشند، تشک زیر آن را در معرض دید قرار می‌دهد که باعث می‌شود مایعات بدن مانند عرق جذب آن شوند. هیچ یک از این سناریوها ایده آل نیستند و هر دو با ورق هایی با اندازه مناسب قابل اجتناب هستند.

اگر برای تهیه ملحفه و سایر ملحفه ها در هر اندازه ای کمک می خواهید، Alsco می تواند کمک کند. برای چندین دهه خدمات کرایه کتانی ما به شرکت‌ها در هر اندازه (از جمله بیمارستان‌ها و سایر امکانات پزشکی) کمک کرده است تا اتاق‌های مختلف را با ملحفه‌های مناسب تجهیز کنند.

مقیاس عملیات شما هر چه که باشد، مایلیم با شما در مورد اینکه چگونه می توانیم به رفع نیازهای شما کمک کنیم صحبت کنیم. امروز تماس بگیرید