مزایا و معایب لباس بیمار پارچه ای قابل استفاده مجدد در مقابل یکبار مصرف

مزایای لباس های بیمار قابل شستشو

استفاده از  لباس بیمار قابل شستشو به مراتب مقرون به صرفه می باشد. به عنوان مثال، قیمت لباس بیمار پارچه ای قابل شستشو ارزان تر است زیرا بیماران می توانند چندین بار از آن استفاده کنند. علاوه بر این، این یک گزینه پایدار است که ثابت شده است برای محیط زیست بهتر است و زباله کمتری تولید می کند.

معایب لباس بیمار  قابل شستشو

لباس بیمار قابل استفاده مجدد خطر آلودگی متقاطع را بین بیماران، پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان افزایش می دهد. اگر به درستی نگهداری و تمیز نشود، خطر بالای قرار گرفتن در معرض پاتوژن های خونی ناشی از لباس های آلوده وجود دارد.

مزایا لباس های ایزوله یکبار مصرف

از آنجایی که لباس های یکبار مصرف بعد از هر بار استفاده دور ریخته می شوند، خطر آلودگی متقاطع کمتری وجود دارد. علاوه بر این، این نوع از لباس ها با پارچه محافظ تولید شده اند از این رو به راحتی آب و مایعات دیگر را دفع می کند.

معایب لباس های ایزوله یکبار مصرف

در حالی که لباس بیمار یکبارمصرف که یک بار مصرف هستند ممکن است یک لایه محافظ هم برای بیماران و هم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ایجاد کنند، اما آنها سازگار با محیط زیست نیستند. علاوه بر این، از آنجا که آنها اغلب در اتاق بیمار دور ریخته می شوند، لباس کثیف ممکن است برای مدت طولانی قبل از دفع مناسب در سطل زباله باشد خطرات بهداشتی احتمالی را به همراه داشته باشد.

تفاوت نیازپوش برای شما، کارکنان بیمارستان و محیط زیست

لباس بیمار قابل استفاده مجدد نیازپوش برای محیط زیست بهتر هستند، درست مانند روپوش های ایزوله قابل شستشو در بیمارستان. این چیز خوبی است، اما مزایای آن همچنان ادامه دارد.

وقتی لباس بیمارستانی نخی خریداری می کنید، لازم نیست نگران اشتراک آن لباس با بیمار دیگری باشید. شما تنها کسی هستید که قرار است آن را بپوشید.

آلودگی متقاطع بین شما و سایر بیماران یا کارکنان بیمارستان نگران کننده نیست. اگر می‌دانید که قرار است مدت طولانی در بیمارستان بمانید، می‌توانید دو روپوش بخرید، بنابراین همیشه یکی را برای پوشیدن داشته باشید در حالی که یکی از اعضای خانواده یا دوست لباس شما را به خانه می‌برد تا آن را در ماشین لباس‌شویی خود بشوید.

با نیازپوش، لازم نیست نگران آلودگی متقابل یا آسیب رساندن به محیط باشید. به علاوه، مزایای بیشتری را نیز تجربه خواهید کرد که روپوش‌های بیمارستانی استاندارد ارائه نمی‌دهند.

تولید کننده روپوش پزشکی نیازپوش  با در نظر گرفتن راحتی بیمار و حفظ حریم خصوصی لباس های خود را طراحی نموده است. چه به لباس بیمارستانی زایمان باکیفیت برای زمانی که فرزندتان را به دنیا می آورید یا به لباس پرسنل بیمارستان که به کارکنان بیمارستان اجازه می دهد کار خود را انجام دهند اما برای کار طولانی مدت در بیمارستان کاربردی باشد، نیاز دارید، ما آنچه شما نیاز دارید را داریم.

آیا بهتر است لباس های بیمارستانی  شخصی باشد؟

رفتن به بیمارستان به هر دلیلی می تواند به تنهایی استرس زا و طاقت فرسا باشد. پوشیدن لباس های بیمارستانی که مخصوص به شخص شماست، اندکی آسایش و آشنایی با وضعیت را بوجود می آورد. در نیازپوش ما نه تنها روپوش‌های عایق قابل استفاده مجدد با کیفیت بالا، بلکه یک گان پزشکی قابل شستشو  برای پوشیدن با آنها ارائه می‌کنیم تا بتوانید از سر تا پا راحت و محافظت کنید.

چه برای خود یا چه برای یکی از عزیزانتان لباس ایزوله برای پوشیدن در خانه یا بیمارستان بخرید، لباس بیمار بیمارستانی ما را بررسی کنید . می توانید اقلام بیمارستانی مورد علاقه خود را با هم بچینید و راحتی را به خود یا یکی از عزیزان خود هدیه دهید.