لباس بستری اطفال جنس تترون

لباس بستری اطفال جنس تترون، با توجه به سبکی و راحتی برای بستری کودک در اماکن بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از لباس بستری برای جلوگیری از انتقال ویروس و عفونت های احتمالی موثر و بسیار مهم می باشد. طیف متنوعی از رنگ‌های پارچه تترون در لباس‌های بیمارستانی کودکان، کمک می‌کند تا آن ها احساس خوبی داشته باشند.

لباس بستری اطفال جنس تترون

لباس بستری اطفال جنس تترون

این روپوش‌های بیمارستانی کودکان سبک و قابل تنفس می باشد و در تمام طول روز خنک می باشد. به گونه‌ای طراحی شده است که برای کودکان جذاب باشد و تنش ناشی از حضور در بیمارستان را کاهش دهد.

بیشتر بخوانید: کاور استین پارچه ای

درسایزهایی تولید می شود که مناسب بیشتر برای کودکان تا سن 10 سالگی مناسب می باشند.این لباس ها برخلاف روپوش‌های جراحی یکبار مصرف کودکان، به راحتی قابل شستشو هستند و می‌توان چندین بار از آن‌ها استفاده کرد.

این به حفظ پاکیزگی کمک می کند و همچنین برای محیط زیست بسیار عالی است و تولید زباله های یکبار مصرف را کاهش می دهد. این لباس بیمارستانی کودکان قابل شست‌وشوی در دمای بالا برای ضدعفونی حرارتی می باشد.

ویژگی ها:

  • نرم،
  • مقرون به صرفه
  • مناسب برای شستشو
  • کمر کشی برای تناسب آسان

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

شما می توانید از این لباس ها در موقعیت های مکانی دیگر نیز استفاده نمایید، و از کثیف شدن لباس های کودکان جلوگیری نموده و در عین حال از پوست کودک خود در برابر آسیب های احتمالی محیطی محافظت می کنید.

چرا لباس های بیمارستانی کودکان متفاوت است؟

بیمارستان برای هر کسی، به ویژه کودکان، می تواند یک محیط دلهره آور باشد. محیط جدید، دوری از تخت خود و درمان می تواند باعث شود کودکان در بیمارستان احساس اضطراب بیشتری کنند.

متخصصان پزشکی و بیمارستان ها سعی می کنند تا جایی که می توانند آرامش را برای کودکان فراهم کنند. این ممکن است در رنگارنگ بودن بخش های کودکان، اسباب بازی ها و بازی های سرگرم کننده ای باشد که می توانند با آن ها بازی کنند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمار پارچه ای

از سوی دیگر پوشیدن لباس هایی با رنگ های شاد و متنوع نیز می تواند در بالا بردن روحیه آن ها در زمان درمان موثر باشد.