قیمت لباس بیمارستانی

قیمت لباس بیمارستانی نسبت به جنس پارچه و نوع دوخت آن ها متفاوت از یکدیگر می باشد. البته باید در نظر داشته باشید که میزان تیراژ خرید نیز بر روی قیمت نهایی این محصول تاثیرگذار است.

هر چه میزان تیراژ بالاتر باشد قیمت ارزان تر و در نتیجه یک معامله بر-برد را برای مشتری و فروشنده به همراه دارد.

لباس های بیمارستانی  در دو دسته از لباس ها شامل لباس بیمار و لباس کادر درمان قرار می گیرد. آن ها، همچنین به عنوان روپوش‌های پزشکی یا روپوش‌های بیمارستانی نیز شناخته می‌شوند.

بیشتر بخوانید: کاور استین پارچه ای

ابزار مهمی  برای کمک به محافظت در برابر مایعات مضر یا مواد جامد بالقوه مضر که می‌توانند عوامل بیماری‌زای عفونی را حمل کنند، هستند.

لباس های بیمارستانی بطور کلی یکبار مصرف یا چند بار مصرف(قابل استقاده مکرر) می باشند. وابسته به نوع طول درمان و نوع بیماری یک نوع از این لباس ها استفاده می شود.

معمولا از لباس های چند بار مصرف برای مواردی که بیمار برای مدت زمان طولانی تری در بیمارستان یا محیط های درمانی سپری می کند، استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زنانه

اما اگر بیمار مدت کوتاه یا به صورت سرپایی تحت درمان قرار می گیرد لباس بیمارستانی یکبار مصرف گزینه مناسب تری می باشد.

لباس های بیمارستانی در انواع زیر عرضه می شوند:

  • لباس بیمارستانی ترگال
  • لباس بیمارستانی تترون
  • لباس بیمارستانی نخی
  • لباس بیمارستانی پلی پنبه (پلی نخی)

لباس بیمارستانی ترگال خود شامل دونوع ساده و کجراه می باشد. ترگال ساده بیشتر در فصل های بهار و تابستان و پاییز استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

از لباس های بیمارستانی که از ترگال کجراه تولید می شود، در فصل زمستان استفاده می شود. در نظر داشته باشید لباس های بیمارستانی ترگال از قیمت بالاتری نسبت نمونه های دیگر دارد.

لباس بیمارستانی تترون اغلب برای فصل های گرم سال مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از لباس ها از قیمت پایین تری از نمونه های ترگال برخوردار می باشد. به علت جنس این نوع پارچه برای روپوش پزشکی در انتخاب رنگ دقت بیشتری می شود.

لباس های بیمارستانی نخی صد در صد از نخ می باشد، دارای قابلیت ضد حساسیت می باشند. لباس هایی که تنها  از نخ می باشند به سرعت چروک شده و در استفاده های پس از شستشو نیز بهتر است مورد اتو کشی قرار بگیرند.

لباس های بیمارستانی پلی پنبه از ترکیب پلی استر و پنبه تشکیل می شود که درصد تشکیل دهندگی هر یک از آن ها در لباس ها متفاوت می باشد. هر چقدر میزان پلی استر در پارچه بیشتر باشد خاصیت ارتجاعی بودن و ضد چروکی به پارچه افزوده می شود، در عین حال میزان تنفس پارچه نیز کاهش می یابد.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمار پارچه ای

لباس های بیمارستانی مورد تأیید سرویس سلامت برای استفاده در تمام بخش‌های بیمارستان، چه مراقبت‌های حاد و چه در مراقبت‌های طولانی‌مدت، مناسب هستند.