فروش عمده بلوز شلوار بستری بیمار

فروش عمده بلوز شلوار بستری بیمار، به عنوان ست لباس بستری بیمار ار ملزومات بیماران در محیط های درمانی می باشد که جهت تامین راحتی و بهداشت در بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. بلوز و شلوار بستری با جنس های مختلفی از جمله تخی، تترون، ترگال تولید و روانه بازار می شوند.

بلوز و شلوار بستری بیمار از جنس تترون درجه یک به جهت نرمی و سبکی و قیمت مناسب و تنوع رنگ از استقبال خوبی از مراکز بهداشتی مانند بیمارستان ها و کلینیک ها برخوردار می باشد.

آن ها در برابر نور خورشید مقاوم بوده و چندبار مصرف می باشند و از دوام بالایی در برابر مواد وینده برخوردار می باشند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

آن ها را می توانید پس از شستشو اتوکشی نمایید تا بر اثر گرما از احتمال آلودگی ها بر روی لباس بکاهید. در مواقعی که بیمار برای مدتی طولاتی در بیمارستان بستری می باشد استفاده از بلوز و شلوار بستری گزینه ای مناسب و کاربردی می باشد.

فروش عمده بلوز شلوار بستری بیمار

فروش عمده بلوز و شلوار بستری بیمار

فروش عمده لباس بیمارستانی سبب صرفه جویی در هزینه ها می شود. فروش عمده یک معامله برد برد برای فروشنده و مشتری می باشد.

این امر باعث می شود محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زنانه

همچنین تهیه بلوزها و شلوارهای بستری بیمار به صورت عمده به مراکز بهداشتی و درمانی امکان تامین نیازهای بیماران به صورت یک جا را فراهم می آورد. در نتیجه بیماران می توانند با استفاده از بلوزو شلوارهای بستری با کیفیت خوب احساس خوب و راحتی را در طول درمان داشته باشند.

بلور شلوار بستری تترون

بلوز و شلوار بستری تترون دارای چندین ویژگی است که آن را از دیگر نمونه ها متمایز می سازد. آن ها نرم و لطیف می باشند و راحتی بیمار را به همراه دارد. از سوی دیگر این بلوز و شلوارها دارای انعطاف خوبی می باشند و بیمار می تواند بدون احساس ناراحتی حرکت کند.

آن ها تا حدودی تنفس پذیر می باشند و دمای بدن بیمار را حفظ می کند. قابل شست شو و ضدعفونی می باشد و به راحتی پس از استفاده می توان آن ها را در ماشین لباسشویی قرار داد.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمار پارچه ای

از دیدگاه راحتی، بهداشت و عملکرد، بلوز شلوار بستری تترون به عنوان انتخابی مناسب برای بیماران و افرادی که به مراقبت مداوم نیاز دارند، شناخته می شوند. آن ها با گرماژ های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند، افزایش میزان گرماژ با افزایش میفیت و قیمت این محصول همراه می باشد.

کاربردها:

  • بیمارستان ها/کلینیک ها/خاته سالمندان
  • خانه سالمندان

بیشتر بخوانید: کاور استین پارچه ای