خرید لباس بیمارستانی زایمان

خرید لباس بیمارستانی زایمان، به عنوان یکی از ملزومات مورد استفاده برای بانوان باردار در حین زایمان یا پس از زمان بستری توصیه می شود.

لباس بیمارستانی زایمان

این لباس از جنس پارچه ای و اغلب از جنس نخ می باشد که دارای حالت گشادی است که  می توانید به راحتی آن را با بند کمر تنظیم کنید.

اگر می خواهید راحتی، عملکرد، محافظت در برابر دید در حین معاینه، احساس خوبی در پوست خود داشته باشید و همچنین در حین زایمان به راحتی دست های خود را حرکت دهید، در عین حال ظاهری مدرن داشته باشید، انتخاب این نوع از لباس بیمارستانی می تواند گزینه مناسبی باشد.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زنانه

قابل شستشو و استفاده مجدد هستند،مقاوم در برابر شستشو و به راحتی دچار تغییر رنگ نشده و برای مدت طولانی قابل استفاده می باشد. یکی از مزیت‌های پوشیدن لباس‌های بیمارستانی ایجاد آرامش برای کاربر و عدم نگرانی آن از سیب دیدن در حین  زایمان می باشد.

خرید لباس بیمارستانی زایمان

انتخاب لباس های زایمان

بهترین لباس‌های زایمان، کاربر را راحت و پوشیده نگه می‌دارند،در عین حال عملکردی دارند که مورد تایید تیم زایمان نیز هستند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

معیارهای انتخاب لباس‌های بیمارستان زایمان:

  • دسترسی: لباس زایمان اگر برای کاربر و تیم زایمان کاربردی نباشد، هیچ فایده ای نخواهد داشت.لباس باید به گونه ای طراحی شده باشد که تیم زایمان  برای بررسی های مورد نیاز مجبور به جابجایی چیزی نباشد  و به راحتی بتواند لباس را کنار زده و به نواحی مختلف بدن دسترسی داشته باشد. همچنین لباس زایمان باید امکان شیردهی را برای مادر آسان‌تر کند.
  • مواد:   ممکن است در حین زایمان دمای بدن تغییر کند. لباس های بیمارستانی زایمان بهتر است از  پارچه‌های گرم اما قابل تنفس باشند: به پنبه، ترکیب پنبه-پلی استر یا ابریشم مصنوعی گزینه های مناسبی می باشند. درعین این پارچه‌ها راحت هستند، بنابراین کاربر می تواند برای مدت طولانی از آن ها بدون احساس اذیت استفاده کند.
  • طول عمر:  احتمالاً می خواهید بیش از یکبار از  لباس بیمارستانی استفاده کنید. (اگرچه، بسته به تجربه زایمان دارد) این نه تنها به معنای انتخاب لباس بارداری از موادی است که در صورت تصمیم به داشتن فرزند دیگر دوام داشته باشد، بلکه به دنبال لباس بارداری با ویژگی های خاص نیز می باشد. که برای روزهای ابتدایی پس از زایمان نیز گزینه ی ایده آلی باشد

یشتر بخوانید: کاور استین پارچه ای