گان و لباس بیمار کودکان

گان و لباس بیمار کودکان لباس‌های بیمارستانی مناسب برای کودکان را در تولیدی نیازپوش بیابید. لباس‌های معاینه اطفال تنها یکی از راه‌هایی است که باعث می‌شود کودکان در محیط‌های مراقبت‌های بهداشتی احساس امنیت کنند. نیازپوش مجموعه‌ای عالی از لباس‌های بیمارستانی نوزادان، کودکان نوپا و کودکان بزرگتر در طرح‌های متنوع و شاد با اندازه‌های جامع تولید می کند.
گان های بیمارستانی اطفال ما از پارچه‌های طبی درجه یک تولید شده‌اند و طرحی شیک و جذاب با رنگ‌های زنده ارائه می دهند. با توجه به اینکه کودک دوست دارد، لباسی با طرحی از شخصیت‌های مورد علاقه‌شان را در قرار ملاقات، درمان یا حتی در طول بازی روزمره بپوشد. درنتیجه همه لباس‌های بیمارستانی کودکان ما دارای طرح‌های جالب و روشن برای هر دو جنسیت دختر و پسر هستند!

لباس‌های بیمارستانی پنبه‌ای ما برای کودکان به گونه ای طراحی شده‌اند تا در کنار احساس راحتی، از ایجاد حساسیت در پوست کودکان جلوگیری کنند. لباس بیمار مخصوص کودکان ما تنها یکی از راه‌هایی است که کمک می کند، اقامت کودک در بیمارستان دلپذیرتر شود.

یکی از سوالاتی که اغلب از ما پرسیده می شود این است که، آیا لباس بیمارستانی کودکان برای گروه های سنی مختلف است یا خیر؟ پاسخ مثبت است، و آنها شامل اندازه هایی هستند که برای نوزادان، کودکان نوپا و کودکان بزرگتر در نظر گرفته شده است.

اگر به دنبال سبک کلاسیک تری برای گان و لباس بیمار کودکان هستید، تمام لباس های بیمارستانی کودکان ما در رنگ های ثابت نیز موجود است.

گواهی مشتری
«بیمارستان ما به روپوش‌های ارزان قیمت کودکان با پارچه‌های باکیفیت و با دوام نیاز داشت. گان و لباس کودکان نیازپوش خیلی نرم، دارای ضخامت عالی و طرح های بامزه ای است که از نظر جنسیت خنثی هستند، در عین حال سفارش ساده و ارسال سریع بود.»

راهنمای خرید

برای اطلاعات مفید بیشتر در مورد لباس های بیمارستانی کودکان ما به راهنمای خرید ما در زیر مراجعه کنید تا به شما در خرید لباس های بیمارستانی که بهترین نیازهای شما را برآورده می کند