چرا کارکنان پزشکی باید از اسکراب های پزشکی استفاده کنند؟

از آنجایی که ارتش و پلیس برای انجام ماموریت های خود به یونیفرم خاصی نیاز دارند، کادر پزشکی نیز باید لباس هایی با ویژگی های خاص بپوشند که با محیط کار آنها سازگار باشد و بهره وری آنها را افزایش دهد که به لباس پزشکی معروف است.
در این وبلاگ دلایل اصلی استفاده از این لباس فرم را ذکر می کنیم.

پزشکان، پرستاران، و هر فرد دیگری که در یک موسسه بهداشتی کار می کند باید این لباس ها را برای فواید بسیاری بپوشد، از جمله:

حفاظت از کاربر و بیمار

چه در بیمارستان، یک کلینیک یا آزمایشگاه کار کنید، همیشه در معرض خطر عفونت و آلودگی هستید. این می تواند شما و اطرافیانتان را در خارج از محل کار در معرض خطر قرار دهد.

بیشتر بخوانید: تولید کننده روپوش پزشکی
بنابراین از پارچه هایی با خواص ضد باکتریایی ساخته شده است که انتشار ویروس ها و میکروب ها را محدود می کند. این پارچه ها به اندازه ای ضخیم هستند که مانعی بین بدن پزشک یا پرستار و مایعاتی که ممکن است روی لباس آنها پاشیده شود، تشکیل دهند. بنابراین از بیمار و کارمند پزشکی به طور همزمان محافظت می کند.

راحتی

کار یک نماینده پزشکی لزوما یکی از سخت ترین مشاغل است. ایستادن در تمام طول روز، نظارت بر بیماران، مصرف مایعات بدن برای کارهای آزمایشگاهی… برای انجام موفقیت آمیز این ماموریت ها، شما کاملا به لباس راحت و کشسانی نیاز دارید که آزادی حرکت را تضمین کند. این لباس به دلیل خاصیت جذب رطوبت، راحتی لازم را برای شما تضمین می کند.

کالا

اسکراب پزشکی برخلاف لباس های معمولی شامل چندین جیب روی تیشرت و همچنین روی شلوار است. می دانید که کارکنان مراقبت های بهداشتی به خودکار، فورسپس، تورنیکت و سایر مواد مراقبتی نیاز دارند.

در نتیجه، اسکراب پزشکی به او این امکان را می دهد که آنها را به راحتی جابجا کند.

علامت شناسایی

لباس پرسنل بیمارستان به بیماران اجازه می دهد تا به راحتی کارکنان پزشکی را شناسایی کنند و به آنها اجازه می دهد بین تخصص ها و حرفه های مختلف در یک موسسه بهداشتی تمایز قائل شوند.

 

اختصاص دادن رنگ خاص به هر بخش، بخش اطفال، بخش زنان، یا جراحی آسان تر است.
همچنین می توانید از رنگ ها برای تشخیص پزشک، پرستار، مسئول پذیرش و غیره استفاده کنید.

برخی از موسسات با قرار دادن آرم یا با استفاده از هویت بصری لباس های خود را شخصی می کنند.

قیمت های مقرون به صرفه

لباس های پزشکی ارزان تر و ماندگارتر از لباس های معمولی هستند. ضدعفونی و استریل کردن منظم مورد نیاز می‌تواند به پارچه‌های معمولی آسیب برساند و بنابراین مجبور خواهید بود مرتباً آنها را تعویض کنید.

که قطعا برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. با این حال، این لباس ها به طور ویژه برای این استفاده طراحی شده اند و بنابراین عمر طولانی تری دارند. علاوه بر این، قیمت آنها بسیار مقرون به صرفه است.


نگهداری صحیح از این لباس ها و افزایش طول عمر آنها مستلزم رعایت دستورالعمل های صحیح استریلیزاسیون و مراقبت است. اما اگر متوجه شد که خراب شده یا دیگر فایده ای ندارد، تغییر آن کاملا ضروری است.

بیشتر بخوانید: تولیدی کلاه اسکراب پزشکی

آیا باید لباس پزشکی خود را تعویض کنید؟ تو در جای درستی هستی. نیازپوش یکی از بهترین تولید کنندگان در ایران و بین المللی است. ما به اکثر کشورهای خاورمیانه لباس ارسال می کنیم.

لباس های پزشکی ما را اینجا ببینید !