نحوه استایل دادن به اسکراب ها: 5 نکته

بیایید صادق باشیم – یکی از بهترین مزایای پرستاری، پوشیدن لباس خواب در محل کار است.
لازم نیست استرس داشته باشید که چه لباسی بپوشید یا انرژی خلاقانه را صرف کنار هم قرار دادن قطعات کنید.
شما فقط می توانید بیدار شوید، اسکراب های خود را انتخاب کنید و بروید.
در ازای کمی راحتی (که همه می‌توانیم قبول کنیم فوق‌العاده است)، پوشیدن لباس فرم به معنای از دست دادن کمی فردیت و استایل است. 
بیشتر بخوانید: قیمت گان پزشکی
ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه اسکراب ها را مدل دهید و به برخی از سؤالات رایج برای شما پاسخ می دهیم – مانند نحوه آرایش کردن اسکراب ها – با حفظ راحتی و حرفه ای بودن.

نکاتی برای شیک پوشیدن اسکراب ها

1. اندازه مناسب را انتخاب کنید

مجموعه‌ای از اسکراب‌های مناسب باعث می‌شود تا در طول شیفت کاری راحت‌تر شوید و همچنین ظاهر شما را بهبود بخشد.

در اندازه برندها و مدل ها تفاوت هایی وجود دارد، بنابراین اندازه گیری های خود را انجام دهید و بر اساس آن اسکراب ها را انتخاب کنید.

2. تناسب مناسب را برای نوع بدن خود انتخاب کنید

اسکراب ها در همه شکل ها و اندازه ها وجود دارند – از رویه های یقه V گرفته تا پایین های گشاد. تاپ هایی را انتخاب کنید که شکل شما را صاف کند.

بیشتر بخوانید: خرید گان پزشکی قابل شستشو

به عنوان مثال، برخی از اسکراب‌ها می‌توانند با فشار دادن دور کمر شکل خاصی به آن‌ها اضافه کنند. همان طور که برخی از سبک های لباس فرم شما را بهتر از سایرین برجسته می کند، اسکراب ها نیز این کار را انجام می دهند.

3. رنگ هایی را انتخاب کنید که شما را چاپلوسی می کنند

وقتی انتخابی نسبت به اسکراب‌های رنگی دارید که می‌توانید در واحد یا محل خود بپوشید، آن‌هایی را انتخاب کنید که رنگ پوست، رنگ مو یا رنگ چشم شما را صاف می‌کنند.

بیشتر بخوانید: خرید لباس بیمار بیمارستانی

اگر مطمئن نیستید آن رنگ ها چیست، از خود بپرسید: معمولاً به چه رنگ لباسی تمایل دارید؟ چه رنگ هایی بیشتر مورد تحسین شما قرار می گیرند؟

4. مطمئن شوید که بالا و پایین مطابقت دارند

بسیار معمول است که مدل‌های اسکراب در رنگ‌های ثابت باشند، اگرچه هنوز هم می‌توانید اسکراب‌هایی با الگوهای مختلف پیدا کنید. سعی کنید رنگ هایی را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر باشند، مانند قسمت بالای آبی و قسمت پایینی مشکی.

بیشتر بخوانید: فروش عمده لباس بستری

از مخلوط کردن دو الگوی متضاد مانند بالا با رنگین کمان و پایین با گل خودداری کنید. به عنوان یادآوری، به کد لباس مرکز خود مراجعه کنید تا مطمئن شوید که به خط مشی یکنواخت پایبند هستید.

5. لوازم جانبی را اضافه کنید

آیا نمی دانید چگونه اسکراب ها را بپوشانید؟ اکسسوری ها راهی عالی برای تبدیل لباس تک رنگ به یک استایل منحصر به فرد و شخصی هستند. سعی کنید بند دستی، جوراب یا ساعتی بپوشید که مکمل اسکراب شما باشد.

نحوه استایل دادن به اسکراب ها : پرسش های متداول

اکنون که می‌دانید اسکراب‌های مناسب را برای خود انتخاب می‌کنید، بیایید چند سؤال متداول در مورد اسکراب‌های سبک را بررسی کنیم.

چگونه اسکراب ها باید برای من مناسب باشند؟

رویه های اسکراب باید به اندازه کافی سفت باشند که مانع توانایی شما در انجام کارتان نشوند (معروف به مانع شدن در راه) اما به اندازه کافی شل باشند که حرکت شما را محدود نکنند.

بیشتر بخوانید: لباس بستری اطفال

همچنین، به خاطر داشته باشید که بسیاری از بیمارستان ها نسبتا سرد هستند و ممکن است بخواهید لایه های لایه بپوشید، بنابراین اسکراب ها را بر اساس آن انتخاب کنید.

چه کفش هایی برای پوشیدن با اسکراب مناسب است ؟

احتمالاً در طول شیفت کاری تمام روز روی پا خواهید بود، بنابراین کفش‌های حمایتی ضروری هستند.

یک گزینه محبوب در میان پرستاران، کفش‌های مخصوص دویدن هستند – این کفش‌ها با پنجه بسته، معمولاً بسیار بادوام و بسیار حمایت‌کننده هستند. برای انتخاب شیک‌تر، می‌توانید پاپوش‌های پرستاری نمادین را انتخاب کنید .

بهترین سبک های اسکراب برای پرستاران چیست ؟

بسته به تخصص پرستاری خود، ممکن است به سمت یک سبک از اسکراب بر دیگری گرایش پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: خرید عمده شان جراحی

به طور کلی، اکثر پرستاران لباس های اسکراب با جیب های زیاد را دوست دارند.

همه ابزارهای پرستار خود مانند خودکار، قیچی و نوار را کجا دیگری قرار می دهید؟ این راهنما را برای لیستی از مارک های معروف اسکراب بررسی کنید .

سبک های رایج اسکراب برای پرستاران مرد چیست ؟

بر اساس نظرسنجی از متخصصان IntelyCare، اسکراب چروکی بهترین اسکراب برای مردان بود. آنها بادوام هستند، در اندازه های تا 5XL هستند و بسیار راحت هستند.

سبک های رایج اسکراب برای پرستاران زن چیست ؟

به گفته متخصصان IntelyCare، اسکراب انجیر بهترین اسکراب برای زنان است. آنها نرم، راحت، دارای اندازه های مختلف از XXS تا 6XL هستند و حاوی مواد رطوبت گیر هستند.

بیشتر بخوانید: 18 شغلی که نیاز به اسکراب دارد

از کجا می توانم اسکراب های زیبا بخرم ؟

شما می توانید اسکراب های خود را به صورت آنلاین مستقیماً از وب سایت برند یا در فروشگاه های لباس پزشکی نزدیک خود خریداری کنید. گاهی اوقات کارفرمایان مجموعه ای از اسکراب ها را در اختیار شما قرار می دهند، بنابراین می توانید از بین برندهای مختلف انتخاب کنید.

راحت و به سبک سر کار بروید

اکنون که نحوه سبک دادن به اسکراب ها را یاد گرفته اید، می توانید در خرید بعدی، اسکراب های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. با یافتن شغلی که مناسب شما و همچنین اسکراب هایتان باشد، این راحتی را حفظ کنید.

بیشتر بخوانید:برای احساس راحتی زیر اسکراب چه چیزی باید بپوشید