صادرات لباس بیمارستانی به عراق

با گسترش بیماری های ویروسی در دنیا، نیاز به لباس های مرتبط با صنعت بیمارستانی و بهداشتی نیز افزایش یافته است. عراق با جمعیت بالغ بر ۴۰ میلیون نفر، یکی از بسترهای اصلی برای مصرف لباس های بیمارستانی است، از این رو یکی از مقاصد اصلی صادرات لباس بیمارستانی از ایران می باشد.

راه عراق، از جمله منطقه کردستان عراق، برای تجارت باز است. با این حال، این یک بازار چالش برانگیز، پر خطر، اما با بازده بالقوه بالا است که در آن می توان تجارت کرد.

لباس های بیمارستانی و مراقبت های پزشکی در عراق

امروزه بخش مراقبت های بهداشتی عراق پس از سال ها وخامت اوضاع، به سرعت در حال رشد و پیشرفت است. با این حال، کشور عراق هنوز چالش های منحصر به فردی را برای شرکت هایی که به دنبال دسترسی به بازار دارند، دارا می باشد. دولت عراق روابط خوبی با ایران دارد بنابراین تولیدی لباس بیمارستانی ایرانی موقعیت خوبی برای همکاری با دولت مرکزی عراق و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی محلی دارد.

صادرات لباس بیمارستانی به عراق

صادرات در دو بخش دولتی و خصوصی صورت می پذیرد. برای دسترسی به بخش دولتی، شرکت های بین المللی باید از طریق شرکت دولتی بازاریابی دارو و لوازم پزشکی “کیمادیا” به وزارت بهداشت وارد عمل شوند. در بخش خصوصی تامین کنندگان لباس های بیمارستانی مانند نیازپوش به طور مستقیم با شرکت های پزشکی بین المللی مذاکره می کنند تا به عنوان نمایندگان محلی آنها در عراق باشند. زمینه های خاص فرصت برای مشاغل ایران شامل ساخت بیمارستان ها، لباس های بیمارستانی، تجهیزات پزشکی و داروها می باشند. با حفظ استانداردهای کیفیت و سلامت محصولات، توجه به نیازهای بیماران و پرسنل درمانی و ارائه محصولات با قیمت مناسب، صادرات لباس های بیمارستانی می تواند به بهبود سلامت و کیفیت خدمات درمانی در کشور عراق کمک کند.

مزایای صادرات لباس بیمارستانی به عراق

  • پنجمین اقتصاد بزرگ خاورمیانه و پنجاه و یکمین اقتصاد بزرگ جهان
  • روابط تجاری طولانی و پایدار بین ایران و عراق
  • کشور با درآمد متوسط و اقتصادی در حال رشد و شکوفایی
  • کالاها و خدمات پزشکی ما توسط عراقی ها به عنوان نماد شناخته می شوند
  • مقیاس عظیم از فرصت ها

برای اینکه بتوانید در صادرات لباس بیمارستانی به عراق موفق شوید، باید سابقه اثبات شده ای در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا داشته باشید. بازار عراق برای تولید کنندگان ضعیف نیست، بیشتر برای شرکت های متوسط ​​و بزرگ با قابلیت موفقیت در یک بازار سخت مناسب است.

صادرات لباس بیمارستانی نیازپوش به عراق

نیازپوش یکی از بزرگترین تامین کننده ها در صنعت پزشکی از جمله تامین کننده منسوجات پزشکی و یکبار مصرف می باشد. با توجه به تکامل در زمینه تولید لباس های بیمارستانی و طراحی های مدرن که توسط شرکت نیازپوش و واحدهای تولیدی زیر مجموعه، ما قادر به تولید محصولات با کیفیت و استاندارد جهانی شده اند. این لباس ها از جنس های مختلفی از جمله نخی، پلی استر، و نخ پلی استر تهیه شده و با دقت بالا تولید می شوند. این مواد اولیه باعث راحتی، مقاومت و دوام بالا در استفاده های روزانه این محصولات می شوند.

لباس نخی بیمارستانی، لباس بستری اطفال، لباس بیمارستانی زایمان، لباس بیمارستانی زنانه، لباس پرسنل بیمارستان نیازپوش استاندارد های مورد نیاز مصرف کنندگان کشورهای همسایه را تامین نموده و با توجه به قیمت مناسب و هزینه حمل پایین برای صادرات کردن به عراق در این کشور طرفداران زیادی دارند. در نهایت می توان گفت لباس های بیمارستانی تولید نیازپوش به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات در این زمینه شناخته می شوند.

قانون پوشش اسلامی اجباری نیست، اما زنان معمولا محافظه کارانه لباس بپوشند. با توجه به نیازهای مختلف بیمارستانی در عراق، لباس های تولیدی در ایران می توانند گزینه های بسیار مناسبی برای واردکنندگان و مصرف کنندگان این کشور باشند.

رفتار تجاری مناسب کشور عراق

در عراق با دو زبان رسمی عربی و کردی، هفته کاری یکشنبه تا پنجشنبه است. بهتر است در مذاکرات تجاری به زبان عربی تسلط داشته باشید یا از مترجم استفاده کنید. از قرار دادن پاها روی هم خودداری کنید،  ارتباط چشمی برقرار کنید. قیمت را به عنوان یکی از ویژگی های  مهم محصول  در مذاکرات مورد تایید قرار دهید. سعی کنید. در نهایت کاتالوگ مرتبط خدمات و محصول خود را با ترجمه عربی در اختیار طرف مذاکره عراقی قرار دهید.

 

با توسعه همکاری های تجاری و اقتصادی بین دو کشور، می توان بازار خرید و فروش لباس های بیمارستانی را بهبود بخشید و به نمایش ابتکارات و کیفیت تولیدات ایرانی در این زمینه پرداخت. با رشد تجارت بین ایران و عراق، امکان توسعه و ارتقاء صنعت پوشاک و بهداشت در ایران و بهبود خدمات بهداشتی و درمانی در کشور عراق وجود دارد. در نهایت، صادرات لباس های بیمارستانی به عراق علاوه بر ایجاد فرصت های تجاری برای صنعت پوشاک ایران، به بهبود امور بهداشت و درمان در عراق نیز کمک خواهد کرد.