راه حل آسان برای شستشوی لباس های بیمارستانی

در طول مدت اقامت در بیمارستان، بیماران بیشتر، اگر نه تمام وقت خود را در رختخواب می گذرانند. این بدان معناست که آنها تمام روز با ملحفه های بیمارستانی احاطه شده اند. از روپوش گرفته تا ملحفه و پتو بیماران بیش از هر چیز دیگری در بیمارستان با این وسایل ارتباط دارند.

بنابراین منطقی است که اطمینان حاصل شود که آنها به درستی تمیز، خشک و حمل می شوند تا از آلودگی متقابل جلوگیری شود.

استفاده از مواد شیمیایی مناسب، دمای آب و اقدامات مکانیکی همه برای تمیز کردن مناسب کالاها ضروری است، اما لباس‌های بهداشتی باید با استفاده از ماشین‌های بازدار یک قدم جلوتر بروند تا اطمینان حاصل شود که میکروب‌های کالاهای کثیف از مواد تمیز دور نگه داشته می‌شوند.

لباسشویی بیمارستان کثیف

این را تصور کنید: ملحفه های بیمار از روی تخت برداشته شده و در سطل کتانی آلوده قرار می گیرد. سپس آنها را بسته بندی کرده و به خشکشویی بیمارستان منتقل می کنند ، جایی که یک کارگر لباسشویی آنها را از کیسه ها می گیرد و در ماشین لباسشویی قرار می دهد.

 

Laundry Washer – Weighing Machine

پروتکل استاندارد این است که کارگر برای جلوگیری از آلودگی شخصی دستکش بپوشد. در بسته است، چرخه شستشو انتخاب شده و دکمه شروع فشار داده می شود. البته کارگر به احتمال زیاد جلو یا سایر سطوح دستگاه را نیز لمس کرده است. در حالی که دستکش ها از کارگر در برابر میکروب ها محافظت می کنند، هیچ چیز از دستگاه محافظت نمی کند. میکروب‌های کتانی در حین بارگیری، دسته، دکمه‌های انتخاب چرخه، دکمه توقف یا هر چیز دیگری روی دستگاه که کارگر ممکن است لمس کرده باشد، از لبه ماشین لباسشویی منتقل شده است. اکنون اکثر تأسیسات برای ضدعفونی کردن قسمت جلوی ماشین لباسشویی، مناطقی را که با مواد ضد عفونی کننده لمس می شود اسپری می کنند. امیدواریم که ماده ضدعفونی کننده به اندازه کافی قوی باشد، به اندازه کافی استفاده شده است و تمام سطوح اسپری شده است، زیرا وقتی کارگر در پایان چرخه باز می گردد تا کالا را در خشک کن بگذارد، باید دسته را لمس کند و ملحفه ها را روی لبه به عقب بکشد تا بگذارد. آنها را در یک گاری

از همه اینها می توان جلوگیری کرد و با استفاده از ماشین لباسشویی مانع از آلودگی متقاطع خبری نیست. وقتی صحبت از تمیز کردن کتانی بیمارستانی می شود، عقل سلیم نشان می دهد که هر چیزی که با کالا در تماس است باید از نظر بهداشتی تمیز باشد تا یک لایه محافظ دیگر اضافه شود.

از شما می‌پرسید دستگاه مانع چیست؟ این یک ماشین لباسشویی جادویی است که تنها با هدف جدا نگه داشتن کالاهای کثیف و تمیز در طول مرحله شستشو طراحی شده است.

یک تونل شوی معمولی

برای خشکشویی های بیمارستانی بسیار بزرگ، بهترین نوع دستگاه مانع نیز به عنوان واشر تونلی یا شستشوی دسته ای پیوسته شناخته می شود.

این واشرهای بزرگ دارای ملحفه های کثیفی هستند که در انتهای یک تونل طولانی قرار گرفته اند و توسط یک پیچ ارشمیدس از داخل واشر حرکت می کنند. این پیچ بار را به دسته جدا می کند. آب و مواد شیمیایی از طرف دیگر، در جهت مخالف کالا می آیند، بنابراین هر بار که لباس ها به پاک کننده جیب بعدی می روند و از آب تمیز تری استفاده می شود. این ماشین ها به قدری بزرگ هستند که کالاهای کثیف در یک طرف اتاق و کالاهای تمیز شده در طرف مقابل قرار دارند.

واشر مانع که سمت بارگیری یا کثیف را نشان می دهد

برای لباسشویی های کوچکتر یا بارهای کوچکتر، واشرهای مانع اسبی وجود دارد. این ماشین‌ها به گونه‌ای ساخته می‌شوند که در یک دیوار با یک اتاق لباس‌شویی تمیز در یک طرف و اتاق کتانی کثیف در طرف دیگر ساخته شوند.

S

دارای دو در یکی در سمت تمیز و دیگری در سمت کثیف. فقط یک در را می توان در هر زمان باز کرد، بنابراین وقتی کارگر لباس های کثیف را در سمت کثیف بار می کند، درب را نمی توان از سمت تمیز باز کرد و به میکروب ها اجازه می دهد اتاق تمیز را آلوده کنند. در بهترین حالت، فشار هوا در قسمت تمیز لباسشویی بالاتر است و از رسیدن هوا از سمت خاک به سمت تمیز جلوگیری می کند.

لباس‌ها در سمت کثیف قرار می‌گیرند، در بسته است، برنامه انتخاب شده و دکمه شروع فشار داده می‌شود. هنگامی که چرخه به پایان رسید، کارگران در سمت تمیز لباسشویی، لباس‌ها را از ماشین لباسشویی خارج کنید. هیچ میکروبی از لباس‌های کثیف به این طرف دستگاه برخورد نکرده است.

یکی دیگر از مواردی که به کتانی های بیمارستانی کمک می کند تا کاملاً عاری از میکروب باشند، استفاده از سیستم ازن است. به زودی وبلاگ دیگری را اضافه خواهیم کرد که جزئیات بیشتری در مورد اثرات ضدعفونی کننده افزودن ازن دارد.