راهنمای تولیدکنندگان لباس بیمارستانی و یونیفرم اسکراب پزشکی و پرستاری

محبوبیت استفاده از اسکراب های پزشکی در بسیاری از بیمارستان ها و  صنعت پوشاک پزشکی افزایش یافته است .

اسکراب ها به سادگی یونیفرم هایی هستند که توسط پزشکان، جراحان، پرستاران و سایر متخصصان پزشکی تولید شده توسط تولیدکنندگان لباس پزشکی تولید می شوند .

یونیفرم ها بر اساس نقش پزشک متخصص می توانند سفید یا آبی باشند. به عنوان مثال، بسیاری از جراحان لباس سفید می پوشند در حالی که پرستاران لباس آبی می پوشند.

اسکراب در مواقع اضطراری ضروری است زیرا به بیماران، پزشکان و کارکنان بیمارستان اجازه می دهد تا پرستاران را شناسایی کنند.

بیشتر بخوانید: درامد تولید لباس بیمارستانی

علاوه بر این، آنها از نشت و لکه جلوگیری می کنند زیرا از مواد بادوام ساخته شده اند. متخصصان پزشکی نیز از آنها به عنوان لباس فرم استفاده می کنند و این باعث ایجاد حس تعلق در محل کار می شود.

در حالی که بسیاری از  تولید کنندگان اسکراب پزشکی وجود دارد ، انتخاب اسکراب مناسب برای بیمارستان شما می تواند چالش برانگیز باشد.

نگران نباش؛ ما این راهنمای دقیق را آماده کرده ایم تا به شما در انتخاب کت و شلوار و یونیفرم اسکراب پزشکی و پرستاری مناسب کمک کند.

چرا مردم کت و شلوار و یونیفرم اسکراب پزشکی و پرستاری می پوشند؟

اسکراب ها در هر محیط پزشکی رایج هستند زیرا به خوبی از گسترش عفونت جلوگیری می کنند.

آنها با کاهش عفونت و انتشار آلاینده ها، یک مانع محافظ بین کاربر و خطرات احتمالی بازی می کنند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

این یونیفرم های پزشکی به راحتی پوشیده می شوند و طراحی گشادی دارند. بنابراین، آنها حرکت شما را در محل کار محدود نمی کنند.

علاوه بر این، آنها به راحتی قابل شستشو هستند و برای پیشگیری و کنترل عفونت می توانند در دمای بالا مقاومت کنند.

با اسکراب چه بپوشیم؟

چه یک کارمند تئاتر، پزشک، پرستار، بیمار، مراقب یا متخصص زیبایی باشید، چندین چیز وجود دارد که می توانید با اسکراب استفاده کنید.

در محیط پزشکی، می توانید از یک اسکراب با ماسک صورت 3 لایه استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زنانه

این برای کاهش گسترش باکتری ها و کمک به کنترل گسترش عفونت ضروری است.

می توانید لباس اسکراب خود را با پاپوش های پزشکی سبک تکمیل کنید. آنها عمدتاً با روکش ضد میکروبی طراحی شده اند و برای راحتی دارای یک دستگیره مقاوم در برابر لغزش هستند.

آنها طراحی توری ندارند که شستشو را برای کنترل موثر عفونت آسان می کند.

پاپوش ها با یک بند پاشنه قابل تنظیم طراحی شده اند که می توانید در حالت عقب یا جلو بپوشید.

بیشتر بخوانید: : فروش لباس بیمارستانی در تهران

در نهایت، می توانید اسکراب خود را با کلاه تئاتر جفت کنید. اکثر آنها قابل استفاده مجدد و قابل شستشو هستند و در سبک های مختلف برای مردان و زنان عرضه می شوند.

مواردی که باید در هنگام خرید کت و شلوار و یونیفرم اسکراب پزشکی و پرستاری از تولیدکنندگان لباس پزشکی در نظر بگیرید

نکات مهم بسیاری وجود دارد که باید هنگام خرید اسکراب های پزشکی بررسی کنید. آنها از  لباس پرستاران ارزان  تا  لباس های اسکراب یکبار مصرف را شامل می شوند .

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمار پارچه ای

همچنین تعداد زیادی  تولید کننده لباس پزشکی وجود دارند  که انتخاب لباس مناسب را سخت می کنند. در زیر نکات مهمی وجود دارد که باید شما را برای انتخاب اسکراب پرستاری و پزشکی مناسب راهنمایی کند.

انواع

هنگام انتخاب اسکراب های پزشکی و پرستاری مناسب، اولین چیزی که باید بدانید انواع موجود است. سه نوع اسکراب وجود دارد که می توانید انتخاب کنید که شامل موارد زیر می شود.

اسکراب جدا – اینها یک تونیک جداگانه و یک شلوار اسکراب هستند که می توانید آنها را با هم ترکیب کنید. اگر به یک رنگ تماماً یا رنگ‌های تیره‌تر در پایین نیاز دارید، عالی هستند.

ست اسکراب- شامل یک تونیک و شلوار به رنگ مشابه است. بنابراین، اگر نیاز به هماهنگی بالا و پایین دارید، اینها بهترین گزینه برای خرید هستند.

بیشتر بخوانید: خرید عمده لباس بیمارستانی

تریم کنتراست:  این نوع دیگری از طراحی اسکراب است که معمولاً در بخش‌های NHS رایج است. آنها با رنگ های راه راه روی آستین طراحی شده اند و می توانید آنها را در طیف گسترده ای از رنگ ها تهیه کنید. از این نوارها برای نشان دادن نقش های مختلف استفاده می شود.

مواد با کیفیت عالی

نکته مهم دیگری که باید هنگام انتخاب  فروشنده ایده آل اسکراب پزشکی خود بررسی کنید  ، کیفیت اسکراب های آنها است.

آنها از مواد مختلفی ساخته شده اند، به این معنی که برخی از آنها بهتر از دیگران هستند. یک اسکراب بسته به فروشندگان اسکراب می تواند یک پارچه یا منسوجات مختلف داشته باشد.

انتخاب کیفیت مناسب به عوامل مختلفی مانند طرح و متریال بستگی دارد. بهترین اسکراب ها باید سفت و سخت باشند زیرا به تمیز کردن، استریل کردن و ضدعفونی مکرر نیاز دارند.

بیشتر بخوانید: کاور استین پارچه ای

مهمترین چیزهایی که باید در هنگام انتخاب مواد در نظر بگیرید کشش، وزن، ساختار و دوام است.

رایج ترین مواد مورد استفاده برای ساخت اسکراب های پزشکی شامل پنبه، ابریشم مصنوعی، اسپندکس و پلی استر است.

بسته به ترکیب پارچه و مواد،  تولید کنندگان اسکراب و لباس های پزشکی  می توانند زمینه های مختلف مرتبط با سلامتی را ترکیب کنند.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زایمان

به عنوان مثال، آنها می توانند اسکراب های معمولی برای زباله ها، میکروب ها، مایعات بدن و محیط های خطرناک بسازند. پایه های مواد مناسب را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

اگر تحرک بسیار مهم است، پارچه ای برای تنفس انتخاب کنید. اگر مکرراً ضدعفونی می کنید، اسکراب های ساخته شده از پلی استر یا ابریشم مصنوعی را انتخاب کنید.

تناسب کامل

باید به برش و تناسب اسکراب توجه کنید. آیا با فرم کلی بدن و طول شما مطابقت دارد؟ بسیاری از  شرکت های تولید کننده اسکراب  فیت های متفاوتی را ارائه می دهند.

بنابراین، می‌توانید اسکراب مناسبی را برای یک تناسب مدرن، کوچک/لاغر، سایز بزرگ، تناسب کلاسیک، تناسب بارداری، متناسب و ورزشی و غیره تهیه کنید.

در نظر بگیرید که چگونه اسکراب شما را در اطراف شانه ها، باسن، کمر و سینه/سینه قرار می دهد.

بیشتر بخوانید: تولیدی لباس بیمارستانی در تهران

مهمترین چیز این است که نوع بدن خود را بشناسید و اسکراب مناسبی را انتخاب کنید که بدون به خطر انداختن راحتی شما، تناسب خوبی را به شما ارائه دهد.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمار پارچه ای

در مورد شلوار، طرح کلی، طول و برش را بررسی کنید. شما می توانید برش های مختلف شلوار مانند تناسب باریک، طرح بند دار، تناسب مستقیم، گشاد، بوت و شلوار را انتخاب کنید.

اگر مطمئن نیستید که کدام سایز را انتخاب کنید، راهنمای سایزبندی را که بسیاری از  تولیدکنندگان لباس های پزشکی  ارائه می دهند بررسی کنید تا اندازه مناسب بدن خود را بدست آورید.

ماندگاری

اسکراب های مناسب پزشکی و پرستاری باید بادوام باشند. مواردی که دوام اسکراب را تعیین می کند، دوخت با کیفیت، پارچه با کیفیت و بدون زیپ و دکمه گیر است.

بیشتر بخوانید: خرید روپوش پزشکی زنانه

اسکراب ها و کت و شلوارهایی را با درزهای دو دوخته، درزهای تقویت شده و درزهای فرانسوی انتخاب کنید.

اطمینان حاصل کنید که بخیه ها محکم هستند تا به شما در انتخاب یک اسکراب بادوام کمک کند زیرا پس از مدت کوتاهی از بین نمی روند. انتخاب پارچه با کیفیت، ماندگاری اسکراب های شما را تضمین می کند.

بیشتر بخوانید: خرید عمده شان جراحی

پارچه باید وزن خوبی داشته باشد. از اسکراب‌های دارای دکمه‌ها و زیپ‌های گیره‌دار خودداری کنید زیرا تعمیر یا نگهداری اسکراب را سخت‌تر می‌کنند.

راحتی

بهترین اسکراب ها برای حداکثر کارایی باید راحت، راحت و قابل تنفس باشند. آنها باید ساعات زیادی از کار را بدون ایجاد ناراحتی در پوشنده یا جلوگیری از حرکت انجام دهند.

آنها باید روی پوست شما راحت باشند و پارچه ای که از آن ساخته شده اند باید پایدار باشد.

یقه و خط گردن

یکی دیگر از نکات ضروری که هنگام خرید اسکراب های پزشکی باید به آن فکر کنید، یقه و یقه است. یقه های V شکل رایج ترین هستند، اما همه یکسان نیستند.

بیشتر بخوانید: خرید لباس بیمارستانی زایمان

یقه های اینترلاک عالی هستند زیرا شکل خود را حفظ می کنند و اگر دوست ندارید لایه داخلی را بپوشید محافظت می کنند.

جیب ها

متخصصان پزشکی برای دسترسی آسان به مکانی مناسب برای نگهداری تجهیزات پزشکی خود نیاز دارند. سینی طبی ممکن است برای نگهداری اقلامی که به طور مرتب نیاز دارند کافی نباشد. بنابراین، اسکراب هایی با جیب های بزرگ تر را در نظر بگیرید تا فضای ذخیره سازی کافی را فراهم کنید.

بیشتر بخوانید: لباس بستری اطفال

برای به دست آوردن اسکراب های مناسب با ذخیره سازی کافی، نوع تجهیزات پزشکی را که حمل می کنید در نظر بگیرید.

آنها می توانند از کلیپ بورد پزشکی، گوشی پزشکی، قیچی بانداژ، گوشی هوشمند، متر نوار، ظروف نوشتن و موارد دیگر متفاوت باشند.

علاوه بر این، خرید یک کیف پزشکی برای کمک به نگهداری از وسایلتان بسیار خوب است. این مخصوصاً اگر با وسایل بزرگ و حجیم سروکار دارید.

تطبیق پذیری و سبک

اسکراب ها توسط پزشکان، جراحان، پرستاران و سایر پرسنل پزشکی استفاده می شود. آنها باید تنفس کنند، ماندگاری طولانی داشته باشند و تناسب مدرن ارائه دهند.

بیشتر بخوانید: بلوز شلوار بستری بیمار

اسکراب های مناسب باید به اندازه کافی همه کاره باشند تا پزشکان لزوماً آنها را پس از چند جراحی دور نریزند.

سبک های مختلفی از اسکراب های پرستاری و لباس های فرم موجود است. آنها از جلو زیپ، جلوی گل میخ و تونیک ماندارین متفاوت هستند.

بیشتر بخوانید: فروش عمده لباس بستری

همه این ها در رنگ های مختلف می آیند. شما همچنین می توانید تونیک های تک جنسیتی را انتخاب کنید که برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مناسب است.

لباس هایی را انتخاب کنید که برای گلدوزی ایده آل هستند. این به شما این فرصت را می دهد که یک مهر حرفه ای را روی اسکراب یا لباس های پرستاری خود بگنجانید.

اسکراب های رنگی یا سفید

اسکراب ها در رنگ های مختلف از  تولید کنندگان مختلف کت و شلوار اسکراب عرضه می شوند . برای تعیین اینکه آیا به اسکراب های رنگی یا سفید نیاز دارید، طرح رنگ بیمارستان خود را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: خرید لباس بیمار بیمارستانی

رنگ اسکراب در بسیاری از بیمارستان ها بخش و نقش کارگران را تعیین می کند. اسکراب های سفید برای کارگرانی که در محیط هایی کار می کنند که مایعات یا لکه های بدن وجود ندارد ترجیح داده می شود.

اگر کار شما شامل تماس با مایعات یا لکه های بدن است، اسکراب های تیره رنگ ایده آل هستند.

شکاف یا بدون شکاف

همچنین باید در نظر بگیرید که آیا به اسکرابی نیاز دارید که شکاف داشته باشد یا خیر.

به عنوان مثال، اسکراب‌های کوتاه‌تر با شکاف‌هایی در کناره‌ها احتمالاً بدن شما را آشکار می‌کند، که ایده خوبی نیست.

بیشتر بخوانید: لباس نخی بیمارستانی

اسکراب های طولانی تر ممکن است با شکاف ها به خوبی کار کنند. آنها همچنین یک دریچه عالی برای تنفس فراهم می کنند و از این رو شما را راحت نگه می دارند. بنابراین، قبل از خرید، طول اسکراب و اینکه آیا به شکاف نیاز دارید یا خیر را در نظر بگیرید.

لباسشویی و مراقبت

بهترین کار این است که اسکراب ها و لباس های پرستاری خود را در دمای لازم بشویید تا آلودگی از بین برود. به دمای شستشو، دفعات شستشو و روش شستشوی لباسشویی که برای اسکراب خود نیاز دارید فکر کنید.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی

بنابراین، لباس‌های پارچه‌ای را انتخاب کنید که در دمای مورد نیاز برای ضدعفونی حرارتی لباس‌ها را تحمل کند.

اگر پارچه ای را انتخاب کنید که دارای لیکرا باشد، ممکن است برای ضدعفونی حرارتی مناسب نباشد.

هنگام برخورد با وسایل بسیار کثیف، لطفاً قبل از شستن آنها را در یک چرخه آبکشی قرار دهید. شستن دست ها برای لباس های بهداشتی توصیه نمی شود.

بیشتر بخوانید: خرید گان پزشکی قابل شستشو

این کمک می کند تا لباس های خود را به طور منظم در دمای مورد نیاز تمیز کنید تا از استانداردهای کنترل و پیشگیری از عفونت پیروی کنید.

علاوه بر این، برای جلوگیری از انتقال میکروارگانیسم های منتقله از بیمارستان به خانه، لباس های شسته شده را در مرکز لباسشویی در محل در مرکز مراقبت های بهداشتی حمل کنید.

قیمت

چقدر باید برای اسکراب پزشکی هزینه کنید؟ قیمت اسکراب ها بر اساس عوامل مختلفی مانند محیط کار، نقش در شغل شما و دفعات تعویض متفاوت است.

فرض کنید کار شما حول ریزش زیاد محیط با آلودگی بالا می چرخد، آسیب به راحتی. می‌توانید لباس‌های اسکراب یکبار مصرف را انتخاب کنید یا لباس‌هایی که نیاز به تعویض مکرر دارند.

بیشتر بخوانید: لباس اتاق عمل بیمار زنانه

ارزش آن را دارد که پول خود را در اسکراب های با کیفیتی که می تواند 2-3 سال دوام بیاورد سرمایه گذاری کنید و ارزش فوق العاده ای برای پول خود دریافت خواهید کرد.

اسکراب های یونیسکس

امروزه بسیاری از پرسنل پرستاری استفاده از اسکراب های تک جنسیتی را ترجیح می دهند.

اسکراب ها هم برای آقایان و هم برای خانم ها ساخته شده اند. بنابراین شما انتظار ندارید که آنها طراحی بسیار زنانه یا اسکراب های مردانه خسته کننده داشته باشند.

بیشتر بخوانید: قیمت گان پزشکی

اسکراب های یونیسکس برای پرستارانی که خواهان ظاهری راحت و سنتی هستند عالی است.

نوع لباس پوشیدن

در نهایت، هنگام خرید اسکراب از  تولید کنندگان و تامین کنندگان لباس پزشکی ، کد لباس مورد نیاز برای کار خود را تعیین کنید. چه دانشجوی پزشکی باشید و چه در حال کار، برخی از سازمان ها با اسکرابی که می پوشید انعطاف پذیر هستند، در حالی که برخی دیگر سختگیر هستند.

بیشتر بخوانید: آیا پرستاران می توانند خالکوبی کنند؟ 

در بعضی جاها می توانید رنگ ها و طرح های متنوع بپوشید به شرطی که قابل احترام باشند و ظاهری حرفه ای داشته باشند. در جاهای دیگر، آنها خواستار قوانین لباس پوشیدن سختگیرانه‌تر هستند تا ظاهری یکدست داشته باشند.

بنابراین، قبل از اینکه پول خود را در یک اسکراب سرمایه گذاری کنید، ابتدا نیازهای تسهیلات را درک کنید. این اطمینان می دهد که شما مطابق با نیاز آنها لباس مناسب می پوشید.

عمده فروشی کت و شلوار و لباس فرم اسکراب پزشکی و پرستاری تامین کننده و تولید کننده

انتخاب سازنده یا تامین کننده مناسب برای اسکراب های پزشکی و پرستاری ضروری است.

بیشتر بخوانید: چه کسی اسکراب مشکی می پوشد؟

در عین حال، بسیاری از تولیدکنندگان برای تشخیص اینکه کدام یک برای شما مناسب است دشوار است.

در زیر به تولید کنندگان و تامین کنندگان عمده فروشی اسکراب و لباس توصیه می شود.

این یک تامین کننده حرفه ای در چین است که در تجهیزات ایمنی تخصص دارد. محصولات آنها از ماسک ایمنی، روپوش، کفش ایمنی، کلاه ایمنی، دستکش و موارد دیگر می باشد.

آنها سالها تجربه در تولید تجهیزات ایمنی دارند و در بیش از 30 کشور در سراسر آسیا، اروپا و خاورمیانه به فروش می رسانند.

کل خاورمیانه

این یکی دیگر از تولیدکنندگان روپوش حرفه ای در ایران است که در ساخت لباس های ایمنی تخصص دارد. آنها بیش از 10 سال تجربه قوی دارند و محصولات آنها الزامات NFPA و CE را برآورده می کند.

بیشتر بخوانید: چرا جنس پارچه اسکراب مهم است

آنها طیف گسترده ای از لباس های ایمنی مانند پیراهن، شلوار، کت، کت، کت و شلوار کار، لباس جلیقه، کت آزمایشگاهی و مقاومت در برابر شعله را تولید می کنند.

چروکی

این یک برند برتر است که بهترین اسکراب های پرستاری را می سازد. آنها راحت ترین اسکراب ها را درست می کنند و گزینه های زیادی برای انتخاب دارند. آنها اسکراب های خود را از پارچه های انعطاف پذیر با کشش خوب درست می کنند.

این باعث می شود اسکراب ها برای کار در مراکز مراقبت های بهداشتی ایده آل باشند. این برند در سال 1972 تاسیس شد و طیف گسترده ای از محصولات مانند iFlex، Luxe و Infinity را در اختیار دارند.

شما می توانید طبق نیاز خود، کت اسکراب، تاپ، ژاکت اسکراب و کت های آزمایشگاهی خریداری کنید.

ضروری

آنها لباس های پرستاری با کیفیت با ظاهری مدرن ارائه می دهند. اسکراب‌های آن‌ها تنفس، راحت، و عملکرد ورزشی هستند. آنها طیف گسترده ای از رنگ ها را برای انتخاب ارائه می دهند.

اسکراب های پرستاری آنها بادوام هستند و نیازی به اتو کردن آنها ندارید. حتی پس از شستشو نیز بدون چروک می مانند.

این برند اسکراب های عالی برای آقایان و خانم ها ارائه می دهد. اسکراب های آنها برش های مدرنی دارد و می توانید آنها را در رنگ های مختلف پیدا کنید. آن‌ها همه گزینه‌ها را برای تناسب با کاربران قدبلند، کوتاه‌قد یا ریزنقش دارند.

اسکراب ها دارای پارچه کششی دو طرفه هستند که هنگام حرکت نرم و راحت می شود. علاوه بر این، پارچه رطوبت گیر است تا شما را در طول شیفت کاری خنک نگه دارد.

شکل

اسکراب های آنها عمدتاً برای مطابقت با نیازهای پرستاران مدرن طراحی شده است. همه اسکراب های آنها دارای تناسب براقی هستند که آنها را کاربردی می کند. هم مردان و هم زنان می توانند اسکراب های باکیفیت دریافت کنند.

خط اصلی زنان شامل فرقه های لاغر، پاهای صاف، دویدن و محموله است. لاین مردانه دارای گزینه های باربری، ساده و دویدن است. تاپ ها دارای تناسب متناسب و از 1 تا 3 جیب هستند.

سوالات متداول (سؤالات متداول)
س: چگونه می توانید اسکراب های پزشکی خود را توسط تولید کنندگان لباس پزشکی بسازید

پاسخ: در صورت داشتن چرخ خیاطی، ساخت اسکراب طبی خود آسان و امکان پذیر است.

هنگامی که پارچه ایده آل خود را انتخاب کردید، برش بزنید و بخیه بزنید و می توانید پروژه خیاطی را در آخر هفته تکمیل کنید.

س: چه شرکت هایی اسکراب درست می کنند؟

پاسخ: بسیاری از تولید کنندگان اسکراب وجود دارند که می توانید پیدا کنید. یکی از برترین  تولیدکنندگان اسکراب و فرم پزشکی  با بیش از 40 سال سابقه، لباس فرم پزشکی آدار است.

س: هزینه اسکراب های یکنواخت چقدر است؟

پاسخ: طبق تحقیقات برترین  فروشندگان اسکراب ، میانگین قیمت اسکراب‌های رنگی مختلف بین 18 تا 41 دلار است و برای شلوارهای تک رنگ، بین 27 تا 36 دلار متغیر است.

می‌توانید تاپ‌های اسکراب با کیفیت را در تمای سایت های پزشکی پیدا کنید. شما می توانید با خرید اسکراب به صورت عمده از  فروشندگان اسکراب پزشکی در هزینه خود صرفه جویی کنید .

س: بیمارستان ها از چه مارک اسکراب استفاده می کنند؟

A: بیمارستان ها و سایر خرده فروشان اسکراب های خود را از  تولید کنندگان عمده فروشی اسکراب دریافت می کنند .

خرید از  فروشندگان عمده فروش اسکراب پزشکی  ارزان تر است و برای شرکت هایی که به اسکراب به صورت عمده نیاز دارند گزینه عالی است.

برای سال‌های متمادی، نیازپوش جزو برترین تولیدکنندگان لباس‌های پرستاری و پزشکی بوده است  که عمده‌فروشی‌ها را برای متخصصان سلامتی اسکراب‌های باکیفیت می‌سازد.