خرید روپوش پزشکی زنانه

خرید روپوش پزشکی زنانه تولید شرکن نیازپوش که یکی از اجزای فرایند  کنترل عفونت می باشد. روپوش های مورد استفاده در مراکز مراقبت های بهداشتی با نام های مختلفی از جمله روپوش های جراحی، روپوش های ایزوله، روپوش های ایزوله جراحی، روپوش های غیر جراحی، روپوش های رویه ای و روپوش های اتاق عمل شناخته می شوند.

روپوش های پزشکی

این روپوش ها توسط پزشکان، پرستاران، جراحان و سایر پرسنل پزشکی برای محافظت از پوشنده در برابر مایعات، میکروب ها و باکتری ها استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

این روپوش‌ها ممکن است با نام‌های زیادی از جمله روپوش جراحی، روپوش ایزوله،روپوش غیر جراحی و روپوش اتاق عمل نامیده شوند. سبک‌های مختلف لباس‌ ها سطوح مختلفی از محافظت را برای موقعیت‌های کم تا پرخطر ارائه می‌دهند، به همین دلیل است که باید در انتخاب لباس مناسب کوشا باشید.

خرید روپوش پزشکی زنانه

مشخصات روپوش:

جنس پارچه ترگال، جلو دکمه دار، دارای 2 جیب در قسمت جلویی لباس، آستین بلند، نوار دوزی شده و در رنگ سفید در دسترس می باشد.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زنانه

انواع اصلی روپوش های پزشکی عبارتند از:

  • روپوش‌ های غیرجراحی:
    این روپوش‌های اغلب در مواردی که خطر آلودگی کم تا متوسط وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. اما پرسنل پزشکی هنوز به محافظت بیشتری از اسکراب‌های خود نیاز دارند. آن ها در طول روش های جراحی یا زمانی که خطر آلودگی بالاتری وجود دارد پوشیده نمی شوند.
  • روپوش های یکسره:
    در مواقعی  که به سطح بالایی از محافظت نیاز است (به عنوان مثال، هنگام کار با خونی که می تواند هپاتیت یا HIV را منتقل کند) مورد استفاده قرار می گیرند. این لباس‌ها از پلاستیک یا نوع دیگری از پارچه ضد آب تولید می شوند . همانطور که از نام آن پیداست، این لباس ها برای محافظت بیشتر روی اسکراب ها یا لباس های دیگر پوشیده می شوند و اغلب یکبار مصرف می باشند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمار پارچه ای

  • روپوش های ایزوله جراحی:
    این روپوش ها همانطور که از نامشان پیداست برای جراحی طراحی شده اند. روپوش‌های جراحی هنگامی مرد استفاده قرار می گیرند که خطر آلودگی و پاشیده شدن آب کمی کمتر باشد. محافظت بیشتر روی کاف تا آرنج و جلو از سینه به پایین متمرکز است. روپوش های ایزوله جراحی محافظت بیشتری از قسمت بالای سینه و بازوها و همچنین بقیه بدن می کنند. آنها در طول روش های جراحی با خطر آلودگی بالاتر استفاده می شوند.

 

بیشتر بخوانید: تولیدی لباس بیمارستانی در تهران