خرید اینترنتی لباس بیمارستانی

خرید اینترنتی لباس بیمارستانی امروزه با گسترش خرید و فروش در بستر های اینترنتی، از طریق وب سایت های معتبر مرتبط با منسوجات بیمارستانی به سهولت انجام می شود.

چنانچه بخواهید اینترنتی به خرید لباس بیمارستانی بپردازید می توانید با مطالعه اطلاعات درج شده در رابطه با محصول و تماس با مشاورین در مورد ریز جزئیات آن نسبت به خرید خود اطمینان حاصل نمایید.

لباس بیمارستانی در انواع مختلفی اعم از لباس پزشک، پرستار، کادر محیط درمان، بیمار تولید و روانه بازارهای جهانی می شود.

لباس پزشک: لباس پزشک که با نام گان پزشک یا روپوش های پزشکی شناخته شده است. یکی از تجهیزات مورد استفاده در اماکن بهداشتی است که موجب حفاظت از اشتفاده کننده می شود.

آن ها برای محافظت از پزشک در برابر گسترش میکروارگانیسم های بیماری زا در صورت تماس وی با مایع یا مواد جامد بالقوه عفونی استفاده می شوند.

لباس پرستار: اکثر پرستاران در محل کار از اسکراب برای پوشش استفاده می کنند. اسکراب ها لباس های فرم ساده ای هستند که به راحتی تمیز و ضدعفونی می شوند.

آن ها اغلب دارای رنگ های ثابتی هستند که به بیماران در شناسایی پرستاران (و پرستاران برای شناسایی لکه ها) کمک می کند، اما برای مواردی همچون محیطهای درمان گزینه های رنگارنگ تر و دارای اشکال فانتزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

اسکراب

 

لباس کادر محیط درمان: پرسنل در تماس با بیماران یا تجهیزات و منسوجات باید همیشه از لباس کار بیمارستان استفاده کنند.

این شامل هر کسی است که غذا، دارو، منسوجات، ضایعات یا ابزار تمیز کردن در ارتباط است. با مراقبت، درمان، معاینه و حمل و نقل بیماران، تماس مستقیمی بین لباس کار پرسنل و پارچه / ملافه یا پوست بیمار وجود خواهد داشت.

همین امر هنگام کار با تجهیزات استفاده شده بیمار مانند روتختی، صندلی توالت، تخت و سایر وسایل کمکی و کار در اتاق بیماران، توالت و حمام یا هنگام دست زدن به رختخواب و بانداژ، انجام فیزیوتراپی و غیره نیز صادق است.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس بیمارستانی تترون

لباس کار به ویژه در معرض مواد آلی است. از این رو لباس کار پرسنل باید بر طبق استانداردهای تعریف شده در اماکن بهداشتی تهیه و مورد استفاده قرار گیرد.

لباس بیمار : به طور کلی به عنوان لباس بیمارستان شناخته می شود، بسیاری از آنها به عنوان روپوش بیمار  نیز نامیده می شوند. نباید با روپوش های جراحی، که لباس های محافظی است که جراحان و کارکنان سالن عمل می پوشند، اشتباه گرفته شوند. این لباس ها با توجه مدت زمان بستری بیمار در دو دسته لباس بیمار یکبار مصرف و چندبار مصرف تولید و روانه بازار می شود.

لباس بیمار