بهترین گن های لاغری پس از زایمان

مهم نیست که زایمان چقدر سریع باشد، هنوز هم یک تجربه فیزیکی مهم برای بدن شماست.
هنگام آماده شدن برای زایمان، توصیه می شود لباس ها و لباس های حمایتی مورد نیاز خود را در نظر بگیرید تا روند بهبودی تا حد امکان سریع و راحت باشد. 

برای کمک به آمادگی شما، توصیه هایی در مورد اینکه بعد از زایمان، بلافاصله پس از زایمان و در هفته های بعدی چه بپوشید، ارائه کرده ایم.

ما همچنین توصیه هایی را برای بهترین گنهای فشرده برای حمایت از بدن شما بسته به نحوه زایمان ارائه می دهیم.

بعد از زایمان چه بپوشیم

پس از زایمان، بدن شما حساس و دردناک خواهد بود، بنابراین هر چیزی که می پوشید باید انعطاف پذیر باشد و با بدن خود کار کنید تا بدون ایجاد ناراحتی، حمایت کنید.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زایمان

احتمالاً داشتن ترکیبی از لایه‌های بیرونی نرم و گشاد، زیرپوش‌های راحت و لباس‌های فشرده‌کننده و لباس‌های شکل برای شما مفید خواهد بود.

لباس بعد از زایمان

هنگام انتخاب لباس مناسب پس از زایمان، به یاد داشته باشید که در حدود 8 هفته آینده، بدن شما بهبود می یابد و با تغییرات قابل توجه پس از زایمان سازگار می شود.

این تغییرات تدریجی خواهد بود، بنابراین انتظار نداشته باشید که بتوانید برای مدتی دوباره به لباس های قبل از بارداری خود برگردید.

در چند هفته اول پس از زایمان چه بپوشیم

اگر در حال شیردهی هستید، به دنبال تاپ هایی باشید که به راحتی باز شوند.

برای این کار می‌توانید لباس‌های بارداری با بخش‌های داخلی پیدا کنید، یا به دنبال لباس‌هایی باشید که زیپ‌دار یا پوپر در جلو دارند، یا به‌اندازه کافی گشاد برای بلند کردن آن‌ها.

بیشتر بخوانید: لباس نخی بیمارستانی

تاپ های بزرگ نیز می توانند کار کنند و به شما امکان می دهند تاپ خود را بلند کرده و به سوتین بارداری خود دسترسی داشته باشید .

شلوارهای ساق با کمرهای الاستیک خوب در این دوران ایده آل خواهند بود و به شما کمک می کنند در حین حرکت احساس حمایت کنید. برای اطمینان از حداکثر راحتی، شلوارهای ساق را از پارچه های قابل تنفس مانند پنبه انتخاب کنید.

در چند ماه آینده پس از زایمان چه بپوشیم

هنگامی که بدن شما از بدو تولد شروع به ریکاوری کرد، می توانید کمد لباس های قبل از زایمان خود را اضافه کنید. بسته به نحوه زایمان، ممکن است لازم باشد لباسی را انتخاب کنید که به شما امکان می‌دهد لباس فشرده یا لباس فرم زیر آن بپوشید – گن های لاغری  همگی برای پوشیدن زیر اکثر لباس‌ها مناسب هستند.

هنگامی که احساس کردید می‌توانید تاپ‌های محکم‌تری بپوشید، ترکیب بند اسپاگتی و جلیقه می‌تواند شیردهی را آسان کند، اگر این کار را انجام می‌دهید. اگر شیر نمی دهید، احتمالاً در این مرحله می توانید به کمد لباس قبل از زایمان خود بازگردید.

بیشتر بخوانید: قیمت گان پزشکی

در 6 ماه اول پس از زایمان، شلوارهای کشدار یا گشاد، در کنار ساق‌های شلوار، راحت‌ترین گزینه هستند.

به یاد داشته باشید که بهبودی پس از آن دوره 6 یا 8 هفته ای اولیه تمام نمی شود، به خصوص اگر زایمان سختی داشته اید یا سزارین شده اید، که جراحی بزرگی است.

برای کمک به بهبودی با لباس های بعد از زایمان چه بپوشیم

برای اینکه بهبودی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید و به بدن‌تان حمایتی بدهید که تضمین می‌کند همه چیز در جای خود باقی می‌ماند، توصیه می‌کنیم به لباس‌های فشرده‌کننده شکم و شکم و لباس‌های فرم پس از زایمان نگاه کنید .

بهترین لباس‌ها و لباس‌های فشرده پس از زایمان

لباس‌های فرم پس از زایمان و لباس‌های فشرده را می‌توان در زیر لباس‌های معمولی، همراه با لباس بارداری، و برخی را در شب نیز پوشید.

طیف وسیعی از لباس‌های فشرده‌سازی پس از زایمان ما دارای درجه پزشکی هستند و برای اطمینان از پشتیبانی عالی، بدون احساس سفت شدن یا اعمال فشار زیاد، ایجاد شده‌اند.

بیشتر بخوانید: فروش عمده لباس بستری

اینکه چه لباس‌های حمایتی پس از زایمان توصیه می‌شود تا حدودی به نحوه زایمان شما بستگی دارد، خواه زایمان طبیعی باشد یا سزارین، زیرا در مورد حمایت بهبودی نیازهای متفاوتی خواهید داشت.

لباس حمایتی بعد از زایمان برای بعد از زایمان طبیعی

اگر زایمان طبیعی (زایمان واژینال) داشته اید، استفاده از سوتینهای لاغری را توصیه می کنیم .

فشرده سازی برای بدن شما در هنگام ترمیم مفید است، اگرچه باید به بدن خود گوش دهید و فقط تا زمانی که احساس راحتی می کنید آن را بپوشید.

ما توصیه می کنیم که از 1-3 ساعت بلافاصله پس از تولد شروع کنید و زمان را بعد از 1.5-2 هفته اول افزایش دهید.

بیشتر بخوانید: خرید گان پزشکی قابل شستشو

از 6 هفته پس از تولد، می توانید شروع به پوشیدن کمربند شکل دهنده کنید . شکل دهی و لاغری بدن، فشرده سازی حمایتی را در سرتاسر تنه و معده فراهم می کند.

دارای تسمه های جداشدنی است که پوشیدن آن را با انواع تاپ ها آسان می کند و دارای بند چسباننده است.

لباس های حمایتی پس از زایمان برای بعد از سزارین

از 3 روز پس از زایمان سزارین، ما توصیه می کنیم از گن برای شکم و پشت خود استفاده کنید. می توان آن را با درج مموری فوم پوشید که در زیر و روی پوست روی شکم شما قرار می گیرد. این به تخلیه لنفاوی، انتقال مایع به خارج از بدن شما و بهبود میکروسیرکولاسیون خون کمک می کند.

لباس دیگری که ما توصیه می کنیم استفاده از گن شکم ما است . این را می توان به تنهایی یا با لباس فشرده سازی شکم و بالای پشت ما پوشید.

این کلاسور انعطاف پذیر است، با استفاده از نخ کشسان، قابل تنظیم است، با چسب نواری، به شما امکان می دهد متناسب با راحتی خود را تنظیم کنید.

بیشتر بخوانید: لباس بیمارستانی زنانه

بعداً در دوران نقاهت پس از زایمان، اگر هنوز احساس می‌کنید که به حمایت بیشتری نیاز دارید، گیره‌های فشرده‌سازی کمر بلند ما را امتحان کنید .

آن‌ها روکش توری شیکی دارند، بنابراین عالی به نظر می‌رسند، اما تقویت جلویی اضافی دارند تا به شما این امکان را می‌دهد که بعد از زایمان احساس اطمینان کنید.