انتخاب لباس بیمارستانی برای زنان

 

 

انتخاب لباس بیمارستانی زنانه برای بسیاری از موارد، از جمله استراحت در خانه و دوره نقاهت در یک مرکز پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

انواع روپوش بیمارستانی زنانه

1. لباس ریکاوری برای زنانه

لباس های ریکاوری برای پس از جراحی بیماران طراحی شده‌اند و دسترسی آسان را برای کادر پزشکی فراهم می‌کنند و در عین حال راحتی و عفت بیمار را تضمین می‌کنند. این لباس‌ها اغلب در جلو با دکمه یا بند بسته می شوند.

2. روپوش بیمارستانی زنانه پشت باز

بیمار برای پوشیدن لباس بیمارستانی پشت باز نیازی به بالا بردن دست ها ندارد، اما احتمالاً برای بستن لباس به کمک نیاز دارد. آن ها برای پوشیدن و در آوردن راحت طراحی شده اند.

3. روپوش های غیر جراحی  زنانه

این روپوش‌ها برای بیماران زنی که تحت عمل جراحی قرار نمی‌گیرند، تولید می شود.روپوش های غیر جراحی با توجه به  احساس راحتی طولانی‌مدت در طول مدت اقامت در بیمارستان طراحی شده اند.

5. لباس بیمارستانی زنانه

این لباس ها که برای راحتی و حفظ عفت زنان طراحی شده اند، نیازهای منحصر به فرد بیماران زن را برآورده می کنند. لباس بیمارستانی زنانه شامل یک ست بلوز و شلوار می باشد.

7. روپوش بیمار IV زنانه

این روپوش‌ها دسترسی راحت به خطوط IV را فراهم می‌کنند و برای زنانی که نیاز به دارو یا مایعات داخل وریدی دارند، مناسب هستند. آنها برای کسانی که در معرض  شیمی درمانی و  دیالیز هستند که  نیاز به دسترسی مداوم یا اغلب به IV وجود دارد، یک گزینه فوق العاده هستند.

انتخاب لباس بیمارستانی برای زنان

لباس های بیمارستانی زنانه باید با رعایت حریم خصوصی، دسترسی آسان برای معاینات یا درمان‌های پزشکی رانیز فراهم آورد. در انتخاب لباس بیمارستانی زنانه باید به دنبال طرح هایی باشید که پوشش کافی را ارائه می دهند و در عین حال به راحتی قابل تنظیم بر روی بدن باشند.

اگرچه لباس‌های یونیسکس معمولاً در دسترس هستند، اما برخی از تامین‌کنندگان لباس‌هایی را ارائه می‌کنند که به‌طور خاص با تمرکز بر نوع آناتومی بانوان طراحی شده‌اند.

در انتخاب لباس بیمارستانی موارد زیر را در نظر بگیرید:

  1.  اندازه و اندازه گیری:
    اندازه مناسب برای راحتی و عملکرد خوب ضروری است. لباس‌های خیلی بزرگ با لغزیدن بر روی بدن ممکن است حریم خصوصی را به خطر بیندازند، در حالی که لباس خیلی کوچک ممکن است حرکت و دسترسی را محدود کند. به یاد داشته باشید که هر وسیله پزشکی یا درمان را در نظر بگیرید، زیرا ممکن است بر اندازه و نوع لباس شما تأثیر بگذارد.
  2. وضعیت پزشکی:
    وضعیت پزشکی شما می تواند بر نوع لباس بیمارستانی که انتخاب می کنید تأثیر بگذارد. به عنوان مثال برای بیمارانی که خطوط IV دارند، روپوش‌هایی که روی شانه‌ها یا آستین‌هایشان گیره یا نوار چسب دارند، می‌توانند دسترسی آسان را بدون نیاز به درآوردن کامل لباس تسهیل کنند.

چه چیزی لباس بیمارستانی ما را متمایز می کند؟

جایگزین لباس بیمارستانی نیازپوش متمایز است زیرا عملکرد را با وقار ترکیب می کند. لباس ما با بازخورد بیماران طراحی شده است و اطمینان حاصل می کند که نیازهای دنیای واقعی را بدون قربانی کردن سبک برآورده می کند.

از انتخاب پارچه گرفته تا طرح‌های متنوع، ما اطمینان می‌دهیم که هر بیمار لباسی پیدا می‌کند که اقامت در بیمارستان را کمی آسان‌تر و راحت‌تر می‌کند.

جنس لباس بیمارستانی بر راحتی، تنفس و بهداشت تأثیر می گذارد. به دنبال لباس‌هایی باشید که از پارچه‌های نرم و قابل تنفس مانند پنبه یا ترکیبی از پنبه ساخته شده‌اند تا از راحتی، به‌ویژه برای پوشیدن طولانی‌مدت اطمینان حاصل کنید.

پارچه هایی با خاصیت جذب رطوبت می توانند به خشک نگه داشتن پوست کمک کرده و خطر تحریک و عفونت را کاهش دهند. علاوه بر این، لباس‌هایی را در نظر بگیرید که دارای خواص ضد میکروبی هستند تا لایه محافظتی بیشتری در برابر میکروب‌ها داشته باشند.